Teleopieka SiDLY dostępna w dwóch największych platformach benefitowych w Polsce – My Benefit i Motivizer

 

SiDLY nawiązało współpracę z największymi platformami benefitowymi w kraju – MyBenefit oraz Motivizer. Do tej pory teleopieka dostępna była w szpitalach, samorządach oraz dla klienta indywidualnego. Współpraca z MyBenefit i Motivizer otwiera nas na nowy kanał dostępności dzięki obecności na platformach, które skierowane są do pracodawców i ich pracowników. Pracownicy firm posiadających benefity z tych systemów kafeteryjnych będą mogli wybrać opaskę telemedyczną SiDLY w ramach benefitu współfinansowanego
przez pracodawcę.

 


Największy system kafeteryjny w Polsce

MyBenefit to jedna z największych w kraju platform benefitowych, która oferuje pracodawcom kompleksowe zarządzanie świadczeniami pozapłacowymi i programami motywacyjnymi. System stosują zarówno korporacje jak i mniejsze firmy z różnych branż. Dzięki temu, że MyBenefit posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie wdrażania systemów motywacyjnych zapewnia odpowiednie wsparcie dla pracodawców w wyborze odpowiednich benefitów. Pracodawca przekazuje odpowiednie środki np. te pochodzące z ZFŚS, a MyBenefit oferuje wygodne rozliczenia oraz dystrybucję benefitów dla pracowników i gwarantuje dostęp do platformy 24/7.

 

Jedyna taka platforma

Motivizer to platforma, dzięki której pracownicy mają dostęp o atrakcyjnych benefitów dla siebie i swoich rodzin. System spełnia potrzeby osób w różnym wieku, które znajdują się na różnych stanowiskach i będących na różnych etapach swojego życia. To jedyny system benefitowy na rynku, który oprócz zarządzania środkami z ZFŚS posiada także wewnętrzny moduł e-commerce wraz z modułem rozwojowym. Pracodawcy, którzy korzystają z tego systemu kafeteryjnego mogą w łatwy sposób zarządzać środkami socjalnymi oraz w szybki i prosty sposób realizować świadczenia pozapłacowe dla swoich pracowników.

Pakiet teleopieki z opaską SIDLY

Od teraz pracodawcy korzystający z platform MyBenefit oraz Motivizer mogą w ramach benefitu dla swoich pracowników zaoferować opaskę SiDLY z pakietem teleopieki. To znacząco rozszerza ich ofertę świadczeń pozapłacowych i daje możliwość pracownikom na wybór innowacyjnego urządzenia, które może znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo ich bliskich.

SiDLY – wiele funkcji, maksimum bezpieczeństwa

SiDLY to system teleopieki oparty o opaskę na nadgarstek, platformę internetową oraz aplikację mobilną. Opaska SiDLY monitoruje parametry życiowe użytkownika i w razie zagrożenia wysyła sygnał do centrum telemedycznego. Ratownicy telecentrum udzielają pomocy, niezależnie od miejsca i czasu. W obliczu COVID-19 coraz więcej osób decyduje się na wybór opaski dzięki czemu możliwa jest stała kontrola parametrów takich jak tętno czy temperatura oraz zapewnienie bezpieczeństwa osobie starszej.

Opaska została wyposażona w szereg funkcji. Są to między innymi:

  • Detekcja upadku
  • Przycisk SOS
  • Dwustronna komunikacja głosowa
  • Lokalizator GPS
  • Regularny pomiar tętna
Więcej informacji o opasce SiDLY znajdziesz tutaj:

 

Danuta Pawlak
+48 887 772 033
danuta.pawlak@sidly.org

 

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.
footer_programy_fundusze
Sidly Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Promocja zagraniczna multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej Sidly Care”
Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności i rozpoznawalności Sidly Sp z o.o. oraz jej innowacyjnego produktu SiDLY Care – multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej w formach promocji dotyczących imprez targowych określonych w Programie promocji branży sprzętu medycznego.
Wartość projektu: 1 162 350,00 zł
Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 756 000,00 zł
Okres realizacji projektu: 14.03.2017 – 31.12.2019r.

Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pn. ‚Sidly Safe’.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 2,0 mln zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020, Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych, Poddziałanie 1.3.1:
Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa.
Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pod nazwą „Opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca”.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 3 364 840 zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, 1.2. Działalność badawczo- rozwojowa przedsiębiorstw.
Cele projektu – opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca Wyniki badań projektu zostaną wdrożone w działalności Spółki, a opracowany w ramach projektu system wykrywania zaburzeń pracy serca zostanie wprowadzony do oferty Spółki obok obecnego produktu.
wartość projektu – 3 364 840,00 zł
wkład Funduszy Europejskich – 2 493 088,00 zł
Strona współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 3.3 „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”