SiDLY zwycięzcą MedTrends 2016!!!

18.03.2016 zakończyła się II międzynarodowa konferencja ?MedTrends 2016 ? Europejskie Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia? – najbardziej prestiżowe wydarzenie w zakresie innowacyjnych technologii, które mają zastosowanie w medycynie.

W konferencji wzięli udział czołowi eksperci m.in. z dziedziny onkologii, neurologii, kardiologii, genomiki. Do wymiany doświadczeń i wiedzy doszło pomiędzy przedstawicielami sektora nauki, medycyny, nowych technologii i rozwiązań telemedycznych oraz świata biznesu z Polski i innych krajów europejskich na temat wdrażania i kierunków rozwoju nowoczesnych rozwiązań w medycynie, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi e-Zdrowia, medycyny personalizowanej, e-edukacji. Kluczowym elementem, na który wszyscy czekali było rozstrzygniecie Konkursu – TOP TRENDS – PREZENTACJA TOPOWYCH START-UP?ÓW.
Do finałowego etapu przeszło 6 startupów.  12-osobowa kapituła, z przewodniczącym prof. Marianem Zembala (Konsultant Krajowy ds. Kardiochirurgii) wybrała projekt SiDLY  Care, jako najlepszy projekt medyczny w Polsce. Tym samy opaska medyczna zdobyła Grand Prix Medical. Profesor Marian Zembala zwrócił szczególną uwagę na możliwość lokalizowania pacjentów, które określił jako przyszłość medycznych rozwiązań.

Jeśli chcesz wiedzieć jak opaska SiDLY może zadbać również o bezpieczeństwo Twoich najbliższych, zapraszamy na stronę: http://sidly-care.eu/pl/

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.