Edyta Kocyk na konferencji PARP i w telewizji TVP3

8.12.2016 r. w Pałacu Kazimierzowskim w Warszawie odbyła się VI Konferencja Badawcza Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w której panelistką była Prezes SiDLY Edyta Kocyk.

Konferencja Badawcza to doroczne spotkanie przedstawicieli nauki i biznesu, podczas którego prezentowane są najnowsze idee dotyczące strategii rozwoju biznesu i innowacji w polskiej przedsiębiorczości. Przewodnim tematem tegorocznej edycji było strategiczne projektowanie innowacji w biznesie. W ramach konferencji odbył się panel dyskusyjny pt. ?Warunki sprzyjające projektowemu podejściu do innowacji? z udziałem Edyty Kocyk.

Edyta Kocyk, z perspektywy lidera innowacji w telemedycynie, podkreślała jakie są szanse i wyzwania stojące przed startupami, oraz całą branżą telemedyczną. Dzieliła się swoimi doświadczeniami w zakresie projektowania, wprowadzania innowacyjnego produktu na rynek krajowy i rynki zagraniczne oraz o planach na przyszłość. Pozostałymi panelistami byli: Robert Kostka-Zawadzki (Trend Scout), Tomasz Prucnal (Erkado Zbigniew Kozłowski), Agnieszka Żmudzińska (Dyrektor Działu Projektów Doradczych i Edukacyjnych, Instytut Wzornictwa Przemysłowego), a dyskusję moderowała Paulina Zadura-Lichota (Dyrektor Departamentu Analiz i Strategii PARP).

Konferencja została objęta patronatem Dziennika Gazety Prawnej i TVP3. Prezes SiDLY udzieliła także wywiadu dla czwartkowego wydania ?Dziennika Regionów? TVP3 w którym mówiła o genezie powstania SiDLYw kontekście innowacyjnych przedsiębiorstw.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Konferencji i osobom śledzącym transmisję online!

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.