Spółka SiDLY otrzymała nagrodę dla jednej z najszybciej rozwijających się firm telecare w prestiżowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE 2023. Stanowi to potwierdzenie dynamicznego rozwoju oraz innowacyjności firmy na arenie technologicznej. W okresie od 2018-2022 r. spółka odnotowała wzrost przychodów aż o 1350%.

Deloitte Technology Fast 50 to inicjatywa, która skupia wokół siebie najbardziej obiecujące i dynamicznie rozwijające się spółki technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej. Współtworząc unikalny ekosystem, firmy biorące udział w rankingu, tworzą platformę do intensywnej wymiany wiedzy i doświadczeń. To miejsce, gdzie innowacyjność spotyka się z inspiracją, a liderzy branż wyróżniają się swoim wkładem w postęp technologiczny.

27. miejsce, na którym uplasowała się  spółka Sidly to rezultat konsekwentnej pracy zespołu oraz skoncentrowanej strategii rozwoju. Innowacyjne rozwiązania teleopieki medycznej, opracowywane przez firmę, zdobywają uznanie klientów oraz branżowych ekspertów. To nie tylko sukces firmy, lecz także dowód na to, że technologia może znacząco wpływać na poprawę jakości życia.

Nagrodę w imieniu firmy odebrał wiceprezes, Michał Pizon, który podkreślił znaczenie tego wyróżnienia dla całego zespołu Sidly. „Jesteśmy dumni , że znaleźliśmy się w gronie najszybciej rozwijających się firm w rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE 2023. To dla nas nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale również motywacja do dalszego doskonalenia naszych rozwiązań. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie i naszemu zespołowi za zaangażowanie” – powiedział wiceprezes Pizon.

Zajęcie tego miejsca w prestiżowym rankingu potwierdza, że SiDLY jest liderem innowacji w dziedzinie technologii telemedycznych. Dodajmy jedynie, że w 2023 r. firma, jako pierwsza w Europie, uzyskała certyfikat medyczny w klasie IIa dla opaski do teleopieki senioralnej z funkcją medycznych pomiarów tętna i saturacji. Firma, świętując dziś sukces, patrzy w przyszłość z jeszcze większym entuzjazmem i zaangażowaniem w rozwijanie nowoczesnych, życiowo istotnych rozwiązań.

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.