Bezpłatny Webinar
27.04.2021, start 13.00
Jak wdrożyć teleopiekę do samorządu
Zarezerwuj miejsce już dziś!
Korzyści, jakie może odnieść samorząd wprowadzając system teleopieki nad seniorami już dziś są ogromne: zwiększa się bezpieczeństwo osób starszych i komfort życia całych rodzin, a w konsekwencji wzrasta zadowolenie wyborców. Do 2050 roku 40% społeczeństwa stanowić będą seniorzy (60+), co tylko zwiększy wagę takich rozwiązań. Dla większości seniorów zdrowie jest sprawą kluczową. Wielu z nich mieszka samotnie, dlatego obawia się nagłych wypadków i związanych z nimi komplikacji zdrowotnych. Wczesne wykrywanie oraz szybka interwencja służb ratunkowych są jednymi z najbardziej kluczowych czynników wpływających na sprawność seniorów po wypadku, a co za tym idzie na poziom ich dalszego życia.
Podczas bezpłatnego webinaru „Jak wdrożyć teleopiekę do samorządu” przedstawicielki SiDLY: Edyta Kocyk – autorka projektu oraz Agnieszka Staśkiewicz – Dyrektor do spraw rozwoju teleopieki, opowiedzą o teleopiece w kontekście realizacji polityki senioralnej i poszerzania istniejącej oferty dla mieszkańców polskich miast i gmin wiejskich.
Liczba miejsc jest ograniczona!
Agenda
- Teleopieka w realizacji polityki senioralnej.
- W jaki sposób przygotować się do realizacji projektu.
- Jak skorzystać z finansowania zewnętrznego na usługi teleopieki.
- Dobre praktyki w realizacji projektu.
Prowadzący

Edyta Kocyk
Założycielka polskiej firmy telemedycznej SiDLY

Agnieszka Staśkiewicz Dyrektor ds. rozwoju teleopieki
Organizator

To krajowy producent, który posiada status podmiotu leczniczego (Księga Rejestrowa nr: 000000232248). Oferowane przez nas urządzenia są certyfikowanymi produktami medycznymi. W naszym telecentrum dyżurują wykwalifikowani ratownicy.
Z teleopieki SiDLY korzysta ponad 250 samorządów i jednostek opiekuńczych.



Zaufali nam





W Polsce firmą o największym doświadczeniu we wdrożeniu rozwiązań teleopieki dla jednostek samorządów terytorialnych jest SiDLY.
Czym jest teleopieka?
Teleopieka umożliwia wsparcie seniorów w codziennym funkcjonowaniu i ułatwia im dostęp do świadczeń zdrowotnych. Odbywa się w sposób zdalny za pomocą specjalnie zaprojektowanej opaski na nadgarstek, która monitoruje funkcje życiowe użytkownika. Urządzenie jest też wyposażone w detektor upadków, funkcję lokalizacji i przycisk SOS.
W stanach zagrożenia życia, użytkownik może wcisnąć przycisk SOS, połączyć się z czynnym całą dobę centrum alarmowym i uzyskać pomoc.
Teleopieka – dlaczego warto?
- Realizacja polityki senioralnej i poszerzenie istniejącej oferty dla mieszkańców
- Profesjonalna opieka nad seniorami i ich bezpieczeństwo 24 godziny na dobę
- Możliwość opieki nad seniorami, którzy pozostają w swoich środowiskach domowych
- Promocja i korzyści wizerunkowe
- Zadowolenie mieszkańców