Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP to wyjątkowe wyróżnienie skierowane do przedsiębiorstw, które nie tylko osiągają sukcesy na rynku, ale także pełnią rolę lidera w rozwoju gospodarki narodowej. Tradycja przyznawania wyróżnień przez poszczególnych prezydentów kontynuowana jest już od 20 lat. W tegorocznej edycji, zaszczyt odebrania prestiżowego wyróżnienia przypadł firmie SiDLY, która stała się jednym z trzech laureatów w kategorii Lider MŚP.

Edyta Kocyk, Założycielka i Prezesa SiDLY, reprezentowała firmę podczas ceremonii wręczenia nagród. Spółka SiDLY nie tylko odznaczyła się doskonałymi wynikami biznesowymi, ale także wypracowała sobie uznanie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom teleopieki, które znacząco przyczyniły się do postępu w sektorze opieki zdrowotnej i społecznej. Otrzymanie Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP to dla SiDLY nie tylko uznanie za dotychczasowe osiągnięcia, lecz także potwierdzenie, że wysoka jakość, innowacyjność i zaangażowanie społeczne są kluczowymi elementami sukcesu przedsiębiorstwa.

Zdjęcia: fot.Przemysław Keler/KPRP

Chciałabym wyrazić wdzięczność naszym klientom. Ponad 900 instytucjom i 50.000 użytkowników SiDLY,  którzy nam zaufali.  Partnerom biznesowym, z którymi współpracujemy oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że SiDLY może dziś stanąć na podium jako laureat Nagrody Gospodarczej. Wasze wsparcie i zaufanie są dla nas bezcenne.
Jednocześnie pragnę podziękować naszemu zespołowi za kreatywność, pasję i nieustanne dążenie do doskonałości. To dzięki Wam możemy dzisiaj świętować ten wyjątkowy moment. Zobowiązujemy się kontynuować naszą misję, tworzyć innowacyjne rozwiązania, iść z duchem czasu, by poprawić jakość życia ludzi.Nagroda pokazuje nam, że warto marzyć, inwestować w innowacje i podejmować wyzwania. Dziękuję za to wspaniałe wyróżnienie, które dodaje nam skrzydeł do dalszego rozwoju.

– powiedziała Edyta Kocyk po gali wręczenia nagród.

Zdjęcia: fot. prywatne / Edyta Kocyk

Prezes Edyta Kocyk podkreśliła także, że ważne jest dla niej, by polskie marki wspierały i napędzały naszą gospodarkę. Dlatego technologia SiDLY od początku jest nie tylko projektowana, ale także produkowana w Polsce. Dzięki temu powstają nowe miejsca pracy, a zespół SiDLY staje się inspiracją dla innych firm. Działania eksportowe ukazują także , że polskie przedsiębiorstwa mogą konkurować na globalnej arenie, dostarczając unikalne, nowatorskie produkty o najwyższej jakości.

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.