Targi MEDICA 2021 już za nami

W dniach 15-18 listopada byliśmy obecni na największych targach medycznych w Europie – MEDICA 2021, które tradycyjnie już odbyły się w Düsseldorfie. W tym roku pojawiło się tam ponad 3 500 wystawców, a wydarzenie odwiedziło ponad 46 000 osób ze 150 krajów. Stronę internetową wydarzenia i dostępne tam informacje zobaczyło jeszcze więcej osób, bo aż 77 300. Można śmiało powiedzieć, że tegoroczne wydarzenie okazało się sukcesem.

W trakcie targów zaprezentowaliśmy nasze najnowsze rozwiązanie, które po raz pierwszy mogło zobaczyć i przetestować tak szerokie grono ekspertów branżowych. Spotkaliśmy się z bardzo ciepłym  przyjęciem i wieloma pozytywnymi opiniami na temat zastosowanej przez nas technologii, która ma szansę zrewolucjonizować rynek opasek telemedycznych.

W SiDLY Care PRO znajdziemy nowoczesne rozwiązania, pozwalające na monitorowanie poglądowych parametrów życiowych, w oparciu o złożone algorytmy, bazujące na sieciach neuronowych oraz sztucznej inteligencji. Oprócz funkcjonalności znanych z wcześniejszych modeli, urządzenie posiada również nową, w postaci poglądowego pomiaru saturacji. Opaska, tak jak i jej poprzednie odsłony, należy do 1 klasy urządzeń medycznych.

Kolejne targi zostały zaplanowane na 14-17 listopada 2022 roku i z pewnością zostanie na nich zaprezentowanych jeszcze więcej rewolucyjnych technologii, wspierających współczesną medycynę.

Tymczasem zapraszamy serdecznie do kontaktu i zapoznania się z naszym najnowszym rozwiązaniem!

Michał PIZON
Vice-President of the Board SiDLY Sp. z o.o.

+48 725 144 720
michal.pizon@sidly.org 
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.
footer_programy_fundusze
Sidly Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Promocja zagraniczna multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej Sidly Care”
Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności i rozpoznawalności Sidly Sp z o.o. oraz jej innowacyjnego produktu SiDLY Care – multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej w formach promocji dotyczących imprez targowych określonych w Programie promocji branży sprzętu medycznego.
Wartość projektu: 1 162 350,00 zł
Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 756 000,00 zł
Okres realizacji projektu: 14.03.2017 – 31.12.2019r.

Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pn. ‚Sidly Safe’.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 2,0 mln zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020, Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych, Poddziałanie 1.3.1:
Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa.
Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pod nazwą „Opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca”.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 3 364 840 zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, 1.2. Działalność badawczo- rozwojowa przedsiębiorstw.
Cele projektu – opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca Wyniki badań projektu zostaną wdrożone w działalności Spółki, a opracowany w ramach projektu system wykrywania zaburzeń pracy serca zostanie wprowadzony do oferty Spółki obok obecnego produktu.
wartość projektu – 3 364 840,00 zł
wkład Funduszy Europejskich – 2 493 088,00 zł
Strona współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 3.3 „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”