system telemedyczny sidly

Spółka SiDLY pozyskuje kapitał na dalszy rozwój!

Firma SiDLY pozyskała 2 nowych inwestorów, w tym Fundusz INventures. Łączna wartość wejścia kapitałowego opiewa na kwotę 3,5 mln zł. Pozyskane środki pozwolą na rozwinięcie działań sprzedażowych Spółki na rynku europejskim.

? ?Innowacyjność rozwiązań zastosowanych w produktach oferowanych przez SiDLY oraz pasja, z jaką zespół rozwija produkt i nowe kanały sprzedaży przekonała nas do inwestycji. Jesteśmy pewni, że dzięki otrzymanemu wsparciu Spółka jeszcze bardziej wzmocni swoją pozycję kluczowego gracza w obszarze teleopieki w Polsce oraz z powodzeniem będzie dalej zdobywać rynki zagraniczne? ? podkreśla Katarzyna Dąbrowska, Prezes Zarządu INventures Sp. z o.o

system telemedyczny sidly

Spółka SiDLY jest jedynym w Polsce certyfikowanym medycznie producentem systemu telemedycznego opartego o opaskę telemedyczną, który dedykowany jest m.in. do monitorowania parametrów życiowych osób objętych usługą teleopieki. Wysoka jakość rozwiązań technologicznych i zaangażowanie zespołu wpływa na eksplorację rynków zagranicznych i pozyskiwanie nowych klientów.

Obecnie, Spółka może poszczycić się ponad 150 000 wykonywanych miesięcznie badań w ramach systemu teleopieki. Około 4000 osób zaufało rozwiązaniom technologicznym. System telemedyczny SiDLY został wdrożony w ponad 20 polskich samorządach i 16 krajach na całym świecie!

Jednym z wielu projektów, które realizuje Spółka SiDLY jest m.in. projekt SOS dla Seniora ogłoszony przez Zespół Ośrodków Wsparcia w Lublinie, dot. wdrożenia systemu teleopieki dla blisko pół tysiąca Seniorów z regionu lubelskiego.

Jesteśmy przekonani, że nowi Inwestorzy stworzą szanse na synergię i wniosą do Spółki wiedzę i bogate doświadczenie biznesowe.

Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane podmioty:
+48 725 144 720 – Michał Pizon, Współzałożyciel SiDLY,

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.