system telemedyczny sidly

Spółka SiDLY pozyskuje kapitał na dalszy rozwój!

Firma SiDLY pozyskała 2 nowych inwestorów, w tym Fundusz INventures. Łączna wartość wejścia kapitałowego opiewa na kwotę 3,5 mln zł. Pozyskane środki pozwolą na rozwinięcie działań sprzedażowych Spółki na rynku europejskim.

– „Innowacyjność rozwiązań zastosowanych w produktach oferowanych przez SiDLY oraz pasja, z jaką zespół rozwija produkt i nowe kanały sprzedaży przekonała nas do inwestycji. Jesteśmy pewni, że dzięki otrzymanemu wsparciu Spółka jeszcze bardziej wzmocni swoją pozycję kluczowego gracza w obszarze teleopieki w Polsce oraz z powodzeniem będzie dalej zdobywać rynki zagraniczne” – podkreśla Katarzyna Dąbrowska, Prezes Zarządu INventures Sp. z o.o

system telemedyczny sidly

Spółka SiDLY jest jedynym w Polsce certyfikowanym medycznie producentem systemu telemedycznego opartego o opaskę telemedyczną, który dedykowany jest m.in. do monitorowania parametrów życiowych osób objętych usługą teleopieki. Wysoka jakość rozwiązań technologicznych i zaangażowanie zespołu wpływa na eksplorację rynków zagranicznych i pozyskiwanie nowych klientów.

Obecnie, Spółka może poszczycić się ponad 150 000 wykonywanych miesięcznie badań w ramach systemu teleopieki. Około 4000 osób zaufało rozwiązaniom technologicznym. System telemedyczny SiDLY został wdrożony w ponad 20 polskich samorządach i 16 krajach na całym świecie!

Jednym z wielu projektów, które realizuje Spółka SiDLY jest m.in. projekt SOS dla Seniora ogłoszony przez Zespół Ośrodków Wsparcia w Lublinie, dot. wdrożenia systemu teleopieki dla blisko pół tysiąca Seniorów z regionu lubelskiego.

Jesteśmy przekonani, że nowi Inwestorzy stworzą szanse na synergię i wniosą do Spółki wiedzę i bogate doświadczenie biznesowe.

Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane podmioty:
+48 725 144 720 – Michał Pizon, Współzałożyciel SiDLY,

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.
footer_programy_fundusze
Sidly Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Promocja zagraniczna multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej Sidly Care”
Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności i rozpoznawalności Sidly Sp z o.o. oraz jej innowacyjnego produktu SiDLY Care – multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej w formach promocji dotyczących imprez targowych określonych w Programie promocji branży sprzętu medycznego.
Wartość projektu: 1 162 350,00 zł
Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 756 000,00 zł
Okres realizacji projektu: 14.03.2017 – 31.12.2019r.

Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pn. ‚Sidly Safe’.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 2,0 mln zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020, Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych, Poddziałanie 1.3.1:
Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa.
Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pod nazwą „Opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca”.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 3 364 840 zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, 1.2. Działalność badawczo- rozwojowa przedsiębiorstw.
Cele projektu – opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca Wyniki badań projektu zostaną wdrożone w działalności Spółki, a opracowany w ramach projektu system wykrywania zaburzeń pracy serca zostanie wprowadzony do oferty Spółki obok obecnego produktu.
wartość projektu – 3 364 840,00 zł
wkład Funduszy Europejskich – 2 493 088,00 zł
Strona współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 3.3 „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”