SiDLY w gronie najlepszych kobiecych startupów

14  maja odbył się finał Konkursu na Najlepszy Kobiecy Startup w Polsce. Wśród 61 uczestniczek najlepsza okazała się współzałożycielka Sidly, CEO Edyta Kocyk. Wygrana stanowi dla nas potwierdzenie, że przyjęta przez nas droga rozwoju, ukierunkowana na rynki międzynarodowe jest właściwa.

Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd do Izraela oraz udział w międzynarodowym konkursie Start Tel Aviv Competition 2016 Female Entrepreneurs, który odbędzie się w trakcie DLD Tel Aviv Digital Conference (25-29 września 2016).

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za docenienie naszej pracy oraz działań ukierunkowanych na rozwój telemedycyny w Polsce. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by godnie reprezentować rynek startupów oraz innowacji podczas międzynarodowego konkursu.

Jeżeli jesteście ciekawi czym się zajmujemy, jakie są nasze osiągnięcia i co sprawiło, że grupie entuzjastów i specjalistów z dziedziny telemedycyny udaje się coraz silniej odznaczać swoją obecność na arenie międzynarodowej zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: http://www.sidly-care.eu/pl/

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.