SiDLY podejmuje współpracę z al.to ? sklepem internetowym z grupy x-kom

SiDLY stale poszerza grono swoich partnerów, aby móc otaczać opieką każdego, kto tego potrzebuje. al.to dołącza do grona miejsc, w których bez przeszkód można zakupić opaskę telemedyczną SiDLY wraz z pakietem teleopieki. al.to stanowi platformę sprzedażową z grupy x-kom oferującą między innymi sprzęt elektroniczny w atrakcyjnych cenach.

al.to kolejną platformą sprzedażową oferującą opaskę SiDLY

Czas pandemii znacząco zmienił działania wielu firm. SiDLY także dostosowuje swoje aktywności do potrzeb na rynku. Bezpieczeństwo i dostęp do profesjonalistów medycznych stało się czymś, czego szuka coraz więcej osób indywidualnych.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o strategicznej współpracy z jednym z największych sprzedawców sprzętu elektronicznego ? RTV Euro AGD. Już teraz, do grona naszych partnerów dołącza al.to z grupy x-kom, gdzie można zakupić opaskę SiDLY z pakietem teleopieki. Za pośrednictwem platformy można łatwo i szybko zamówić opaskę i cieszyć się bezpieczeństwem dzięki teleopiece!

?Naszym celem jest umożliwienie każdej osobie stałej opieki medycznej, niezależnie od miejsca, czasu i wykonywanych czynności. Chcemy docierać do jak największej ilości osób, bo ważne jest dla nas bezpieczeństwo najbliższych, dlatego podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współpracy z al.to.? ? wspomina Edyta Kocyk, prezes SiDLY.

Zapewniamy stałą opiekę telecentrum

SiDLY jest innowacyjną, polską firmą technologiczną, której głównym produktem jest system teleopieki. Jest on oparty o urządzenie medyczne w formie opaski na nadgarstek, platformę internetową oraz system opieki rodzinnej w postać aplikacji mobilnej.

Teleopieka to usługa świadczona całodobowo umożliwiająca połączenie z ratownikiem medycznym z każdego miejsca i o każdej porze korzystając z przycisku SOS. W razie niebezpiecznej sytuacji, np. upadku czy wysokiego ciśnienia opaska samodzielnie powiadamia pracowników telecentrum o zdarzeniu.

Wiele funkcjonalności w jednej opasce

Opaska SiDLY to rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko u osób starszych oraz samotnych. Z powodzeniem skorzystają z niej również kobiety w ciąży oraz osoby aktywne, które chcą monitorować swoją aktywność fizyczną. Coraz więcej chorych przebywających na kwarantannie lub izolacji domowej z powodu COVID-19 wybiera opaskę SiDLY by na bieżąco kontrolować kluczowe parametry jak saturacja, temperatura czy tętno.

Najważniejsze funkcje jakie posiada opaska to:

    • przycisk SOS,
    • regularny pomiar tętna, saturacji i temperatury,
    • detekcja upadków,
    • możliwość wykonania rozmowy głosowej z ratownikiem w telecentrum za pośrednictwem opaski,
    • lokalizator GPS.
Opaska telemedyczna SiDLY dostępna na al.to

Już teraz zakup opaskę SiDLY na platformie al.to i zadbaj o bezpieczeństwo swoich najbliższych!

Zapraszamy do kontaktu!

Danuta Pawlak
+48 887 772 033
danuta.pawlak@sidly.org

 

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.