SiDLY podejmuje współpracę z al.to – sklepem internetowym z grupy x-kom

SiDLY stale poszerza grono swoich partnerów, aby móc otaczać opieką każdego, kto tego potrzebuje. al.to dołącza do grona miejsc, w których bez przeszkód można zakupić opaskę telemedyczną SiDLY wraz z pakietem teleopieki. al.to stanowi platformę sprzedażową z grupy x-kom oferującą między innymi sprzęt elektroniczny w atrakcyjnych cenach.

al.to kolejną platformą sprzedażową oferującą opaskę SiDLY

Czas pandemii znacząco zmienił działania wielu firm. SiDLY także dostosowuje swoje aktywności do potrzeb na rynku. Bezpieczeństwo i dostęp do profesjonalistów medycznych stało się czymś, czego szuka coraz więcej osób indywidualnych.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o strategicznej współpracy z jednym z największych sprzedawców sprzętu elektronicznego – RTV Euro AGD. Już teraz, do grona naszych partnerów dołącza al.to z grupy x-kom, gdzie można zakupić opaskę SiDLY z pakietem teleopieki. Za pośrednictwem platformy można łatwo i szybko zamówić opaskę i cieszyć się bezpieczeństwem dzięki teleopiece!

„Naszym celem jest umożliwienie każdej osobie stałej opieki medycznej, niezależnie od miejsca, czasu i wykonywanych czynności. Chcemy docierać do jak największej ilości osób, bo ważne jest dla nas bezpieczeństwo najbliższych, dlatego podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współpracy z al.to.” – wspomina Edyta Kocyk, prezes SiDLY.

Zapewniamy stałą opiekę telecentrum

SiDLY jest innowacyjną, polską firmą technologiczną, której głównym produktem jest system teleopieki. Jest on oparty o urządzenie medyczne w formie opaski na nadgarstek, platformę internetową oraz system opieki rodzinnej w postać aplikacji mobilnej.

Teleopieka to usługa świadczona całodobowo umożliwiająca połączenie z ratownikiem medycznym z każdego miejsca i o każdej porze korzystając z przycisku SOS. W razie niebezpiecznej sytuacji, np. upadku czy wysokiego ciśnienia opaska samodzielnie powiadamia pracowników telecentrum o zdarzeniu.

Wiele funkcjonalności w jednej opasce

Opaska SiDLY to rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko u osób starszych oraz samotnych. Z powodzeniem skorzystają z niej również kobiety w ciąży oraz osoby aktywne, które chcą monitorować swoją aktywność fizyczną. Coraz więcej chorych przebywających na kwarantannie lub izolacji domowej z powodu COVID-19 wybiera opaskę SiDLY by na bieżąco kontrolować kluczowe parametry jak saturacja, temperatura czy tętno.

Najważniejsze funkcje jakie posiada opaska to:

    • przycisk SOS,
    • regularny pomiar tętna, saturacji i temperatury,
    • detekcja upadków,
    • możliwość wykonania rozmowy głosowej z ratownikiem w telecentrum za pośrednictwem opaski,
    • lokalizator GPS.
Opaska telemedyczna SiDLY dostępna na al.to

Już teraz zakup opaskę SiDLY na platformie al.to i zadbaj o bezpieczeństwo swoich najbliższych!

Zapraszamy do kontaktu!

Danuta Pawlak
+48 887 772 033
danuta.pawlak@sidly.org

 

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.
footer_programy_fundusze
Sidly Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Promocja zagraniczna multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej Sidly Care”
Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności i rozpoznawalności Sidly Sp z o.o. oraz jej innowacyjnego produktu SiDLY Care – multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej w formach promocji dotyczących imprez targowych określonych w Programie promocji branży sprzętu medycznego.
Wartość projektu: 1 162 350,00 zł
Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 756 000,00 zł
Okres realizacji projektu: 14.03.2017 – 31.12.2019r.

Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pn. ‚Sidly Safe’.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 2,0 mln zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020, Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych, Poddziałanie 1.3.1:
Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa.
Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pod nazwą „Opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca”.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 3 364 840 zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, 1.2. Działalność badawczo- rozwojowa przedsiębiorstw.
Cele projektu – opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca Wyniki badań projektu zostaną wdrożone w działalności Spółki, a opracowany w ramach projektu system wykrywania zaburzeń pracy serca zostanie wprowadzony do oferty Spółki obok obecnego produktu.
wartość projektu – 3 364 840,00 zł
wkład Funduszy Europejskich – 2 493 088,00 zł
Strona współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 3.3 „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”