SiDLY placówką medyczną. NZOZ Przychodnia Telemedyczna SiDLY Healthcare

SiDLY to polska firma, świadcząca usługi w zakresie teleopieki. Od października SiDLY zostało wpisane do wojewódzkiego rejestru podmiotów prowadzących działalność leczniczą i oficjalnie zostało podmiotem leczniczym.

Usługi teleopiekuńcze dla każdego

Teleopieka to usługa medyczna wykorzystująca nowe technologie, aby zapewnić bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi o każdej porze. Usługa świadczona jest z wykorzystaniem opaski telemedycznej ? czyli urządzenia, które nosi się na nadgarstku jak zwykły zegarek. Nad użytkownikami czuwają wykwalifikowani ratownicy w telecentrum medycznym. Reagują oni na każdy alert udzielając pomocy każdemu poszkodowanemu.

Po zakupie opaski, każdy jej użytkownik objęty jest teleopieką SiDLY. Pozwala to m. in. na połączenie z ratownikiem w centrum medycznym za pomocą przycisku SOS umieszczonego na opasce lub automatycznym powiadomieniu centrum, gdy opaska wykryje upadek. Urządzenie zostało wyposażone w monitoring parametrów życiowych oraz wiele funkcji wspierających samodzielność użytkowników.

SiDLY podmiotem leczniczym

Firma SiDLY bez przeszkód spełniła wszystkie wymogi formalne stawiane przed placówkami, które chcą otrzymać status pomiotu leczniczego. Od teraz telecentrum ratunkowe SiDLY jest oficjalną placówką medyczną świadczącą usługi medyczne o nazwie Przychodnia Telemedyczna SiDLY Healthcare.

Przychodnia Telemedyczna SiDLY Healthcare zatrudnia wykwalifikowany personel medyczny, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do profesjonalnej opieki. Tylko podmiot leczniczy może zapewniać wysokiej jakości usługi teleopiekuńcze, które są bezpieczne dla użytkowników.

Od początku świadczyliśmy usługi na najwyższym poziomie. Rejestracja placówki przebiegała sprawnie, ponieważ zawsze zachowujemy najwyższe standardy udzielanej pomocy medycznej.?Zrobiliśmy to, aby nasi podopieczni mieli pewność, że każdego dnia świadczymy profesjonalne usługi medyczne.

?Teleopieka to odpowiedzialna usługa, ratująca ludzkie zdrowie i życie, która powinna być świadczona świadomie przez podmioty lecznicze i urządzenia najwyższej jakości.? ? mówi Edyta Kocyk, prezes SiDLY.

SiDLY codziennie ratuje ludzkie życie!

SiDLY z obszernym systemem teleopieki oferuje nowoczesny produkt o wysokiej jakości i łatwości używania m.in. dzięki jednemu przyciskowi i ładowaniu indukcyjnemu. Od początku roku zostało przeprowadzone ponad 400 akcji ratujących zdrowie i życie użytkowników teleopieki, a ta liczba ciągle rośnie. Opaski miesięcznie wykonują ponad milion pomiarów, dbając o bezpieczeństwo użytkowników.

Odwiedź nasz sklep i skorzystaj z usługi:
https://opaskasidly.pl/

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.