SiDLY Partnerem Forum Ekspansji Internetu Rzeczy w Toruniu.

30 listopada br., w Hotelu Bulwar w Toruniu odbyło się Forum Ekspansji poświęcone Internetowi Rzeczy na które zaproszenia otrzymało grono przedsiębiorców. Dokładnie w samo południe rozpoczęło się Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, gdzie pierwszą prelekcję prowadziła Prezes SiDLY Edyta Kocyk.

Prezes SiDLY ? Edyta Kocyk ? miała okazję otwierać sesje prelekcyjne. Podczas wystąpienia zatytułowanego ?IoT w służbie zdrowia? Edyta Kocyk przedstawiła sposób w jaki wykorzystywanie nowoczesnych technologii przyczynia się do usprawnienia opieki zdrowotnej osób prywatnych i jednostek opiekuńczych, oraz medycznych. W ujęciu praktycznym pokazała wykorzystanie IoT w służbie zdrowia.

W czasie trwającego forum wystąpiło łącznie 30 ekspertów, którzy podzielili się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy.  Ponadto, jako SiDLY byliśmy partnerem wydarzenia. Uczestnictwo w forum dało uczestnikom możliwość praktycznej wiedzy na temat błyskawicznie rozwijających się technologii IoT. Co istotne w trakcie forum można było obejrzeć na żywo wystawy produktów i rozwiązań z branży IoT.

Forum Ekspansji Internetu Rzeczy zakończyła Gala Finałowa połączona z wręczeniem nagród najbardziej innowacyjnym firmom z regionu.

Warto pamiętać, że IoT już się dzieje a my w czasie rzeczywistym jesteśmy jego uczestnikami. SiDLY, jako dostarczyciel technologii teleopieki wearable, cały czas dba o to, by IoT mogło spełniać misję służby zdrowia i opieki,  jak również działać zgodnie z wymaganiami konsumentów.

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.