SiDLY oficjalnym partnerem akcji Podaruj Wigilię!

Grudzień to szczególny czas. Wszyscy czujemy już atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Już niedługo zasiądziemy do wigilijnego stołu razem ze swoimi najbliższymi i będziemy cieszyć się z radosnego czasu, który możemy z nimi spędzić.

Jednak dla niektórych z nas Boże Narodzenie to czas trudny – są wśród nas osoby starsze, które z różnych powodów żyją samotnie. W okresie świątecznym odczuwają tę samotność jeszcze mocniej. Na szczęście jest dużo dobrych osób, które chcą takim osobom pomóc.

Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich” organizuje akcję świąteczną Podaruj Wigilie samotnej osobie starszej. Każdy z nas może wesprzeć tę akcję wpłacając dowolną kwotę, która zostanie przeznaczona na ufundowanie kolacji i prezentu dla jednej starszej osoby.

W SiDLY na co dzień troszczymy się o osoby starsze, docierając z urządzeniami SiDLY Care do naszych kochanych seniorów. Wspierajmy też tych, którzy są w potrzebie. Święta to szczególny czas, kiedy potrzebują naszej opieki. W związku z tym pragniemy w grudniu przeznaczyć 50 zł z każdej sprzedanej opaski SiDLY Care i SiDLY Care One w naszym sklepie www.sidly-care.eu na rzecz akcji. Kupując nasz produkt SiDLY Care, fundujesz kolację i prezent świąteczny dla jednej starszej osoby!

Więcej informacji o akcji na stronie www.podarujwigilie.pl

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.