SiDLY nawiązało współpracę z Alior Services i otwiera nowe kanały sprzedaży

Już w lipcu w 30 wybranych oddziałach i placówkach partnerskich Alior Banku w całej Polsce trwa pilotaż programu ?Wyszukane przez Alior Bank”. W ramach usługi klienci Alior Banku mogą zakupić produkty SiDLY Care w atrakcyjnych, dedykowanych pakietach.

Jest to całkowicie nowa usługa na polskim rynku bankowości, w ramach której osoby odwiedzające placówkę banku mają możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert. Z myślą o Klientach, którzy poszukują nowości i wyjątkowych produktów, Alior Bank ?wyszukał? wyjątkowe produkty z różnych kategorii, absolutną nowością jest fakt, że są to produkty pozabankowe. Z ofert dostępnych w programie „Wyszukane przez Alior Bank” może skorzystać każda pełnoletnia osoba, zarówno będąca, jak i nie będąca Klientem Alior Banku.

Aby kupić produkt dostępny w programie „Wyszukane przez Alior Bank” należy przyjść do jednego z wybranych oddziałów, gdzie Klient otrzyma informacje na temat ofert oraz pomoc w zakresie wypełnienia formularza niezbędnego do rezerwacji produktu. Po wyborze produktu i sposobu jego finansowania, kurier dostarczy zamówienie pod wybrany adres.

Aktualnie w programie dostępne są oferty 6 partnerów ? firm oferujących produkty i obsługę najwyższej jakości, w tym niezastąpione w opiece nad najbliższymi produkty SiDLY Care wraz z pakietem dodatkowych usług. Aby skorzystać z wyjątkowej oferty i zyskać dodatkowe benefity serdecznie zapraszamy do placówek Alior biorącychudział w pilotażu. Adresy placówek dostępne są na stronie: http://wyszukane.aliorbank.pl/departments.html

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.