FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

SiDLY NA 10. FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

Zapraszamy do rejestracji i udziału w prestiżowej konferencji w dniach 16-17.10.2019r.

Mija 10 lat od kiedy Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych organizuje Forum Rozwoju Mazowsza. To najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze konferencyjno-warsztatowym związane z rozwojem regionu. W tym roku spotykamy się 16 i 17 października, w wyjątkowej przestrzeni Centrum Konferencyjnego MsMermaid, przy ul. Wioślarskiej 8 w Warszawie.

Główną ideą Forum Rozwoju Mazowsza jest promocja regionu i wdrażanych w nim innowacyjnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Dwudniowe wydarzenie skupi uczestników z obszaru biznesu, nauki, administracji, a także organizacji pozarządowych. Podczas debat, prezentacji dobrych praktyk, innowacji technologicznych oraz inspirujących rozwiązań edukacyjnych i prospołecznych zaprezentują oni swój wkład w rozwój Mazowsza. Odwiedzający Forum będą mogli uczestniczyć w aktywnościach zarówno bezpośrednio, jak i śledzić je w czasie rzeczywistym w Internecie.

10. Forum Rozwoju Mazowsza odbywa się pod honorowym patronatem Komisji Europejskiej, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Bierze w nim udział ponad 50 Partnerów. Ze szczegółowymi informacjami o programach debat, ekspertach, partnerach oraz atrakcjach zaplanowanych dla odwiedzających można zapoznać się na stronie Wydarzenia forumrozwojumazowsza.eu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji za pomocą formularza umieszczonego na stronie Wydarzenia (każdy uczestnik otrzyma imienny identyfikator upoważniający do wejścia na teren 10. Forum Rozwoju Mazowsza).

FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

 

W gronie Partnerów tego wyjątkowego Wydarzenia nie mogło zabraknąć Spółki SiDLY. Podczas dwóch dni na naszym stanowisku będą mogli Państwo zapoznać się z wartościami, jakie kreuje system teleopieki oraz zobaczyć innowacyjne rozwiązania, jakimi są opaski telemedyczne SiDLY. Urządzenia te są nieodzownym elementem umożliwiającym sprawowanie zdalnej opieki. Co nas wyróżnia? Najwyższa jakość polskich materiałów, precyzja i dbałość o każdy szczegół w procesie produkcji. Jesteśmy jedynym w Polsce, certyfikowanym medycznie producentem systemu telemedycznego opartego o opaskę telemedyczną.

Serdecznie zapraszamy! Warto zarejestrować się już dziś!

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.