SiDLY jako pierwsza firma z branży teleopieki dostępna w RTV Euro AGD – jednym z największych kanałów sprzedaży indywidualnej w Polsce


SiDLY, polski producent systemu i opasek do teleopieki otwiera się na kanał sprzedaży detalicznej.

Od teraz, można już łatwo nabyć opaskę SiDLY z rocznym pakietem teleopieki w jednej z
największych sieci w Polsce oferującej sprzęt elektroniczny – w sklepie internetowym RTV Euro
AGD.

 

Jedna z największych sieci retail w Polskim Internecie

RTV Euro AGD już od 30 lat działa na rynku sprzedaży detalicznej sprzętu elektronicznego. Sieć od wielu lat oferuje produkty RTV i AGD w sklepach stacjonarnych oraz za pośrednictwem Internetu. Platforma e-commerce giganta to jeden z największych sklepów internetowych w kraju. W ofercie RTV Euro AGD znajduje się między innymi elektronika, sprzęt RTV, smartwatche, opaski monitorujące aktywność czy różnego rodzaju akcesoria. RTV Euro AGD to wielokrotny laureat Gwiazdy Jakości Obsługi.

 

Pakiet rocznej teleopieki z opaską SiDLY w zasięgu kilku kliknięć

SiDLY jako pierwsza polska firma telemedyczna oferuje produkt i roczny pakiet teleopieki na tak szeroką skale dzięki współpracy z siecią sklepów RTV Euro AGD. Opaskę można w każdej chwili zakupić w sklepie internetowym sieci, a kurier dostarczy paczkę pod drzwi domu. Produkt znajduje się w kategorii opasek monitorujących. Współpraca z RTV Euro AGD pozwala dotrzeć do ogromnej liczby osób, które teraz dzieli tylko kilka kliknięć od bezpieczeństwa jakie oferuje SiDLY.

SiDLY – ratuje zdrowie i wspiera samodzielność

SiDLY to system teleopieki oparty o opaskę na nadgarstek, platformę internetową oraz aplikację mobilną. Opaska SiDLY monitoruje parametry życiowe użytkownika i w razie zagrożenia wysyła sygnał do centrum telemedycznego. Ratownicy telecentrum kontaktują się z jej użytkownikiem za pomocą funkcji asystenta głosowego i udzielają pomocy, niezależnie od miejsca i czasu. Opaska wyposażona jest w szereg funkcji, m. in. detektor upadku, pomiar tętna, przycisk SOS czy dwustronną komunikację głosową. Wśród głównych odbiorców opaski znajdują się osoby starsze, a także aktywnie dbające o zdrowie. Szczególnie z punktu widzenia trwającej pandemii zdrowie i bezpieczeństwo bliskich stało się wartością nadrzędną, a SiDLY je gwarantuje.

 

 

Dowiedz się więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej o SiDLY i zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim?

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej informacji:

Danuta Pawlak
+48 887 772 033
danuta.pawlak@sidly.org

 

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.
footer_programy_fundusze
Sidly Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Promocja zagraniczna multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej Sidly Care”
Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności i rozpoznawalności Sidly Sp z o.o. oraz jej innowacyjnego produktu SiDLY Care – multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej w formach promocji dotyczących imprez targowych określonych w Programie promocji branży sprzętu medycznego.
Wartość projektu: 1 162 350,00 zł
Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 756 000,00 zł
Okres realizacji projektu: 14.03.2017 – 31.12.2019r.

Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pn. ‚Sidly Safe’.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 2,0 mln zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020, Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych, Poddziałanie 1.3.1:
Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa.
Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pod nazwą „Opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca”.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 3 364 840 zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, 1.2. Działalność badawczo- rozwojowa przedsiębiorstw.
Cele projektu – opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca Wyniki badań projektu zostaną wdrożone w działalności Spółki, a opracowany w ramach projektu system wykrywania zaburzeń pracy serca zostanie wprowadzony do oferty Spółki obok obecnego produktu.
wartość projektu – 3 364 840,00 zł
wkład Funduszy Europejskich – 2 493 088,00 zł
Strona współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 3.3 „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”