SiDLY i Timago łączą siły

Dzięki współpracy z firmą Timago – polskim liderem produkcji i dystrybucji sprzętu medycznego – teleopaska SiDLY jest dostępna w punktach dystrybucji zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Timago od ponad 20 lat kształtuje rynek wyrobów medycznych w Polsce i Europie, zaopatrując odbiorców z ponad 20 krajów. Firma powstała z myślą o wspieraniu osób z niepełnosprawnościami oraz zmagających się z problemami zdrowotnymi. W ofercie Timago znajdują się m.in. łóżka rehabilitacyjne, sprzęt ortopedyczny, produkty dla dzieci czy urządzenia elektromedyczne.

Od początku istnienia firma opiera swoją działalność na współpracy z solidnymi partnerami handlowymi. Od niedawna w ofercie Timago można znaleźć opaski telemedyczne SiDLY z usługą teleopieki medycznej. To pomoc zarówno dla seniora, jak i opiekuna, który może zdalnie kontrolować stan zdrowia bliskiej osoby.

SiDLY od ponad 8 lat pomaga starszym osobom dbać o zdrowie. Innowacyjne urządzenie w formie teleopaski na nadgarstek to numer 1 na polskim rynku – korzysta z niej już ponad 50 tysięcy użytkowników.

Teleopaska wyposażona jest w przycisk SOS, który pozwala nadać alarm i natychmiast połączyć się z ratownikiem w Telecentrum Medycznym. Co ważne, ma on dostęp do dokładnej lokalizacji użytkownika. Senior może porozmawiać i poprosić o pomoc bez konieczności korzystania z telefonu. Ponadto, jeśli teleopaska wykryje upadek i utratę przytomności podopiecznego, sama powiadomi o tym ratowników. Urządzenie wykonuje także pomiar tętna i saturacji oraz przypomina o konieczności zażycia leków. Dzięki platformie internetowej i aplikacji mobilnej SiDLY, opiekun seniora może na bieżąco monitorować stan jego zdrowia.

Teleopieka SiDLY to całodobowa, zdalna opieka nad najbliższą osobą.
Więcej na temat teleopaski SiDLY w ofercie firmy Timago można przeczytać tutaj: Opaska telemedyczna z ładowarką indukcyjną – Sidly

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.