SiDLY i Mondial Assistance łączą siły we wspólnej ofercie teleopieki w pakietach ubezpieczeniowych.

Mondial Assistance otacza opieką 10,5 miliona osób w Polsce, a od teraz zaproponuje swoim klientom teleopiekę. W ramach oferty opracowanej przez SiDLY i Mondial Assistance klienci indywidualni będą mogli wybrać pakiet ubezpieczeniowy wzbogacony o produkt i usługę SiDLY.

Pakiet ubezpieczeniowy z teleopieką

Specjalne pakiety ubezpieczeniowe oferowane przez Mondial Assistance umożliwią aktywację dodatkowej usługi teleopieki dla seniorów, oraz ubezpieczonych w określonych sytuacjach np. po wyjściu ze szpitala. Całodobowa teleopieka centrum telemedycznego jest szczególnie ważna dla seniorów jak i osób po hospitalizacji. Zakupując wybrane pakiety ubezpieczeniowe klient może skorzystać z usługi teleopieki w sytuacjach, kiedy jest mu to naprawdę szczególnie potrzebne. Poczucie bezpieczeństwa, szybka reakcja, prewencja to kluczowe słowa, które kojarzą się z usługą teleopieki SiDLY.

Lider i prekursor rynku ubezpieczeniowego w Polsce

Mondial Assistance jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej, która obecna jest na 5 kontynentach i posiada aż 36 swoich oddziałów na świecie. W Polsce pod opieką Mondial Assistance znajduje się aż 10,5 miliona osób. Firma oferuje szeroki zakres usług assistance i ubezpieczeń, które dotyczą każdej dziedziny życia. W skład oferty wchodzą między innymi ubezpieczenia podróży, ochrona prawna czy krajowe usługi medyczne oraz usługi telemedyczne. Ubezpieczenia skierowane są do klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Wspieramy w dbaniu o bezpieczeństwo

SiDLY to polski system teleopieki oparty o opaskę na nadgarstek, platformę internetową oraz aplikację mobilną. Opaska SiDLY monitoruje parametry życiowe użytkownika i w razie zagrożenia wysyła sygnał do centrum telemedycznego. Ratownicy telecentrum kontaktują się z jej użytkownikiem za pomocą funkcji asystenta głosowego i udzielają pomocy, niezależnie od miejsca i czasu. Opaska wyposażona jest w szereg funkcji, m. in. detektor upadku, pomiar tętna, przycisk SOS czy dwustronną komunikację głosową. Od października 2020 SiDLY zostało wpisane do wojewódzkiego rejestru podmiotów prowadzących działalność leczniczą jako NZOZ Przychodnia Telemedyczna SiDLY Healthcare. Spółka posiada największe w Polsce doświadczenie w obszarze wdrażania usług teleopieki z wykorzystaniem opaski telemedycznej.

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.