Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Zamów bezpłatny katalog!

SiDLY dostępne dla ponad 2 mln użytkowników ministerialnej Karty Dużej Rodziny

Ponad 2 miliony Polaków korzysta z Karty Dużej Rodziny. Jest to program oferowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, który uprawnia do zniżek rodziny liczące ponad trzech członków. KDR jest akceptowana w wielu instytucjach publicznych oraz prywatnych firmach, pozwalając na skorzystanie z ofert wielu branż w nieco niższej cenie. SiDLY dołączyło do grona firm i instytucji takich jak Orlen, LOT, Carrefour czy PZU, które wspierają duże rodziny.

SiDLY jest innowacyjną, polską firmą technologiczną, której głównym produktem jest system teleopieki oparty o urządzenie medyczne w formie opaski, platformę internetową oraz aplikację mobilną. Decydując się na zakup opaski użytkownik otrzymuje roczny dostęp do centrum ratunkowego, z którym może się połączyć przyciskając zaledwie jeden przycisk SOS.

Wiemy, jak ważne jest dla nas bezpieczeństwo najbliższych, dlatego postanowiliśmy wesprzeć rodziny w opiece i trosce nad osobami potrzebującymi pomocy. Aby każdy mógł skorzystać z naszej opaski i systemu ratownictwa podpisaliśmy umowę ze Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus” dołączając do Karty Dużej Rodziny.

 

Opaska będzie świetnym rozwiązaniem nie tylko dla osób starszych oraz przewlekle chorych. Z powodzeniem mogą z niej korzystać kobiety w ciąży oraz osoby aktywne, które chcą monitorować stan swojego zdrowia na bieżąco. Najważniejsze funkcje jakie posiada opaska to:

  • przycisk SOS,
  • detektor upadków,
  • możliwość połączeń głosowych z poziomu opaski,
  • lokalizator GPS,
  • usługa teleopieki w cenie, która pozwala na połączenie się z centrum ratunkowym o każdej porze i z każdego miejsca.

SiDLY dla posiadaczy KDR oferuje możliwość zakupu opasek z 10% rabatem. 

Chcąc skorzystać ze zniżki wystarczy podczas zakupów pokazać Kartę Dużej Rodziny. Co ważne, przy zakupach nie potrzebna jest obecność wszystkich członków rodziny.

W celu zakupu opaski prosimy o kontakt:
Danuta Pawlak
Tel: +48 887 772 033,
E-mail: danuta.pawlak@sidly.org

 

Sidly Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Promocja zagraniczna multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej Sidly Care”

Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności i rozpoznawalności Sidly Sp z o.o. oraz jej innowacyjnego produktu SiDLY Care – multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej w formach promocji dotyczących imprez targowych określonych w Programie promocji branży sprzętu medycznego.

Wartość projektu: 1 162 350,00 zł
Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 756 000,00 zł
Okres realizacji projektu: 14.03.2017 – 31.12.2019r.

Cele projektu – opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca

Wyniki badań projektu zostaną wdrożone w działalności Spółki, a opracowany w ramach projektu system wykrywania zaburzeń pracy serca zostanie wprowadzony do oferty Spółki obok obecnego produktu.

wartość projektu – 3 364 840,00 zł
wkład Funduszy Europejskich – 2 493 088,00 zł

Strona współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 3.3 „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”