SiDLY dostawcą systemu teleopieki do projektu „Teleopieka szansą dla osób niesamodzielnych oraz ich opiekunów na życie bez BARIER”.

Technologia teleopieki dostarczana przez firmę SiDLY została wybrana jako najlepsza w postępowaniu przetargowym do implementacji w województwie świętokrzyskim.

Dzięki zwycięstwu w przetargu organizowanym przez Fundację Gospodarczą Euro-Partner – seniorzy ze Starachowic otrzymają opaski SiDLY Care.

Opaska telemedyczna SiDLY zostanie dostarczona 130 osobom samotnym i niesamodzielnym ze Starachowic. System teleopieki w Starachowicach już działa, a rozwiązanie dostarczane przez SiDLY – opaska telemedyczna – jest kolejnym krokiem, który pozwoli na zdalną opiekę niezależnie od miejsca i czasu. Użytkownik w każdej chwili może dzięki opasce wezwać pomoc opiekuna – wystarczy w urządzeniu nacisnąć przycisk SOS. Ponadto opaska zapewnia szereg funkcji takich jak pomiar tętna, temperatury skóry, detektor upadku, lokalizacja GPS i aGPS, monitoring zużycia baterii, jak również przypominanie o zażyciu leków, krokomierz czy też barometr.

Wartym podkreślenia jest fakt, iż jako firma jesteśmy dostawcą całego systemu telemedycznego, w którego skład – oprócz opaski telemedycznej – wchodzi przyjazna użytkownikowi platforma telemedyczna.

Ogromnie cieszy nas coraz większa świadomość społeczeństwa w zakresie telemedycyny oraz teleopieki. Dzięki powyższemu rozwiązaniu z pewnością uda się zniwelować wyzwania seniorów. Objęte programem zostaną osoby po 70-tym roku życia, niesamodzielne, niepełnosprawne, po przebytej hospitalizacji.

Serdecznie zapraszamy fundacje oraz samorządy do współpracy.

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.