Opaski telemedyczne z teleopieką dla miast Warszawa

Największe miasto w Polsce wybrało teleopiekę SiDLY

Kolejne duże miasto zaufało SiDLY i rozpoczęło realizację teleopieki. Głównym założeniem projektu jest wyposażenie warszawskich seniorów Opaski telemedyczne z teleopieką dla miast Warszawaw opaski telemedyczne SiDLY. Dzięki nim 40 uczestników projektu Z@OPIEKOWANI będzie mogło dołączyć do grona ponad 10 000 użytkowników systemu i czuć się bezpiecznie.

SiDLY dla mieszkańców Warszawy

?Jesteśmy firmą, która wywodzi się z Warszawy. Działamy tutaj od 2014 roku, dlatego ważne dla nas było dbanie o społeczność, z której się pochodzimy, o ludzi, których mijamy codziennie na ulicy. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy podjąć współpracę z Urzędem Miasta Warszawa. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie korzyści Samorządowi Miasta oraz, co najważniejsze, jego mieszkańcom? – mówi Edyta Kocyk, prezes i założyciel SiDLY.

Ponad 400 uratowanych osób od początku 2020

Mieszkaniec wyposażony w opaskę SiDLY będzie miał zapewnioną całodobową opiekę. Urządzenie wykrywając niebezpieczną sytuację alarmuje opiekuna oraz telecentrum ratunkowe. Ratownicy z telecentrum podejmują natychmiastową interwencję ? np. wzywają karetkę pogotowia. Co ważne, opaska SiDLY to nie gadget, a urządzenie, na którym polegają profesjonaliści medyczni. Od początku 2020, dzięki teleopiece uratowano już ponad 400 osób!

Wiele funkcjonalności w jednej opasce

Opaska SiDLY na bieżąco monitoruje funkcje życiowe użytkownika. Wyposażona jest w detektor upadków oraz przycisk SOS. Posiada także moduł lokalizacji GPS, dlatego możliwe jest ustalenie dokładnego położenia podopiecznego. Wszystkie dane gromadzone są na dedykowanej platformie. Każdego miesiąca opaski SiDLY wykonują ponad milion pomiarów!

Opaska dla mieszkańców i osób indywidualnych

Czterdzieści opasek zostało przekazanych Urzędowi Miasta, który w nie wyposaży mieszkańców. Istnieje również możliwość zakupu urządzeń SiDLY przez osoby prywatne. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na https://opaskasidly.pl/.

 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej:

Magdalena Świątkowska
Dyrektor Operacyjny SiDLY Sp. Z o.o.
magdalena.swiatkowska@sidly.org
+ 48 665 566 068

 

 

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.