Miliony klientów Generali mogą skorzystać z teleopieki SiDLY.

Generali to jeden z największych ubezpieczycieli w kraju i na świecie. W Polsce firmie zaufało blisko 3 miliony osób. Od teraz klienci indywidualni mający polisę ubezpieczeniową Generali mogą skorzystać ze specjalnej oferty na teleopiekę SiDLY.


Zaufanie 3 milionów Polaków

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo- ubezpieczeniowych na świecie. Firma posiada 179 lat doświadczenia i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych ubezpieczycieli na rynku. Zaufało jej blisko 3 000 000 Polaków. Generali oferuje szeroki pakiet usług – ubezpieczenia na życie, polisy samochodowe czy ubezpieczenia domów i mieszkań.

Podwójne bezpieczeństwo dzięki Generali i SiDLY

Na początku 2021 SiDLY nawiązało współpracę z Generali. Zgodnie z jej zasadami, wszyscy klienci Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. posiadający aktywną polisę ubezpieczeniową wskazaną w regulaminie otrzymują specjalny kod zniżkowy na usługę teleopieki SiDLY. Co to oznacza? Osoby, które już dziś dbają o swoje bezpieczeństwo z gigantem ubezpieczeniowym, mogą korzystać z całodobowej opieki centrum telemedycznego SiDLY na korzystniejszych warunkach.

Nowe perspektywy dla klientów indywidualnych

„W sercu naszych działań jako SiDLY jest zapewnianie bezpieczeństwa użytkownikom opaski. Kładziemy tak duży nacisk na to, by być coraz bardziej dostępnym rozwiązaniem dla milionów Polaków. Łącząc siły z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, tak jak dziś z Generali, wiemy, że docieramy do wielu polskich domów. Bardzo nas cieszy, że prywatna osoba może wybrać zaufanego ubezpieczyciela i dzięki temu otrzymać dodatkowe korzyści związane z teleopieką” mówi Edyta Kocyk, Prezes SiDLY.

Opaski, platforma telemedyczna i całodobowe centrum telemedyczne

SiDLY to polska firma oferująca usługę teleopieki na bazie własnego, autorskiego rozwiązania: opaski telemedycznej wraz z systemem teleopieki i całodobową opieką ratowników w centrum telemedycznym. Opaski SIDLY wyposażone są one m. in. w przycisk SOS i detektor upadku oraz umożliwiają połączenie głosowe ze zdalnym centrum medycznym (telecentrum). Opaska monitoruje parametry życiowe użytkownika i wysyła dane na platformę, gdzie są one analizowane. Gdy opaska wykryje upadek lub użytkownik samodzielnie wciśnie przycisk SOS natychmiast zostaje wyzwolony alarm i powiadomiony ratownik pracujący w telecentrum. Wykorzystując funkcję komunikacji głosowej ratownik „dzwoni” na opaskę i próbuje nawiązać kontakt z jej właścicielem. Ratownik ocenia sytuację i decyduje o interwencji – np. kontakcie z bliską osobą lub wezwaniu służb ratunkowych. Opaska zapewnia bezpieczeństwo niezależnie od czasu i miejsca przebywania jej właściciela.

Zapraszamy do kontaktu

Danuta Pawlak
+48 887 772 033
danuta.pawlak@sidly.org
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.
footer_programy_fundusze
Sidly Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Promocja zagraniczna multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej Sidly Care”
Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności i rozpoznawalności Sidly Sp z o.o. oraz jej innowacyjnego produktu SiDLY Care – multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej w formach promocji dotyczących imprez targowych określonych w Programie promocji branży sprzętu medycznego.
Wartość projektu: 1 162 350,00 zł
Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 756 000,00 zł
Okres realizacji projektu: 14.03.2017 – 31.12.2019r.

Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pn. ‚Sidly Safe’.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 2,0 mln zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020, Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych, Poddziałanie 1.3.1:
Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa.
Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pod nazwą „Opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca”.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 3 364 840 zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, 1.2. Działalność badawczo- rozwojowa przedsiębiorstw.
Cele projektu – opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca Wyniki badań projektu zostaną wdrożone w działalności Spółki, a opracowany w ramach projektu system wykrywania zaburzeń pracy serca zostanie wprowadzony do oferty Spółki obok obecnego produktu.
wartość projektu – 3 364 840,00 zł
wkład Funduszy Europejskich – 2 493 088,00 zł
Strona współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 3.3 „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”