Miliony klientów Generali mogą skorzystać z teleopieki SiDLY.

Generali to jeden z największych ubezpieczycieli w kraju i na świecie. W Polsce firmie zaufało blisko 3 miliony osób. Od teraz klienci indywidualni mający polisę ubezpieczeniową Generali mogą skorzystać ze specjalnej oferty na teleopiekę SiDLY.


Zaufanie 3 milionów Polaków

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo- ubezpieczeniowych na świecie. Firma posiada 179 lat doświadczenia i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych ubezpieczycieli na rynku. Zaufało jej blisko 3 000 000 Polaków. Generali oferuje szeroki pakiet usług ? ubezpieczenia na życie, polisy samochodowe czy ubezpieczenia domów i mieszkań.

Podwójne bezpieczeństwo dzięki Generali i SiDLY

Na początku 2021 SiDLY nawiązało współpracę z Generali. Zgodnie z jej zasadami, wszyscy klienci Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. posiadający aktywną polisę ubezpieczeniową wskazaną w regulaminie otrzymują specjalny kod zniżkowy na usługę teleopieki SiDLY. Co to oznacza? Osoby, które już dziś dbają o swoje bezpieczeństwo z gigantem ubezpieczeniowym, mogą korzystać z całodobowej opieki centrum telemedycznego SiDLY na korzystniejszych warunkach.

Nowe perspektywy dla klientów indywidualnych

?W sercu naszych działań jako SiDLY jest zapewnianie bezpieczeństwa użytkownikom opaski. Kładziemy tak duży nacisk na to, by być coraz bardziej dostępnym rozwiązaniem dla milionów Polaków. Łącząc siły z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, tak jak dziś z Generali, wiemy, że docieramy do wielu polskich domów. Bardzo nas cieszy, że prywatna osoba może wybrać zaufanego ubezpieczyciela i dzięki temu otrzymać dodatkowe korzyści związane z teleopieką? mówi Edyta Kocyk, Prezes SiDLY.

Opaski, platforma telemedyczna i całodobowe centrum telemedyczne

SiDLY to polska firma oferująca usługę teleopieki na bazie własnego, autorskiego rozwiązania: opaski telemedycznej wraz z systemem teleopieki i całodobową opieką ratowników w centrum telemedycznym. Opaski SIDLY wyposażone są one m. in. w przycisk SOS i detektor upadku oraz umożliwiają połączenie głosowe ze zdalnym centrum medycznym (telecentrum). Opaska monitoruje parametry życiowe użytkownika i wysyła dane na platformę, gdzie są one analizowane. Gdy opaska wykryje upadek lub użytkownik samodzielnie wciśnie przycisk SOS natychmiast zostaje wyzwolony alarm i powiadomiony ratownik pracujący w telecentrum. Wykorzystując funkcję komunikacji głosowej ratownik ?dzwoni? na opaskę i próbuje nawiązać kontakt z jej właścicielem. Ratownik ocenia sytuację i decyduje o interwencji ? np. kontakcie z bliską osobą lub wezwaniu służb ratunkowych. Opaska zapewnia bezpieczeństwo niezależnie od czasu i miejsca przebywania jej właściciela.

Zapraszamy do kontaktu

Danuta Pawlak
+48 887 772 033
danuta.pawlak@sidly.org
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.