Kampania społeczna #SIDLYWspieraLekarzy

Firma SiDLY bezpłatnie obejmie teleopieką rodziny lekarzy pracujących z pacjentami chorymi na COVID-19.

 

Widzimy i doceniamy zaangażowanie lekarzy, którzy walczą o życie i zdrowie pacjentów chorych na COVID-19, dlatego specjalnie dla nich startujemy z kampanią #SiDLYWspieraLekarzy!!

To właśnie lekarze i pielęgniarki są jedną z najbardziej narażonych grup na zakażenie koronawirusem COVID-19 z uwagi na częste i bezpośrednie kontakty z pacjentem, dlatego znajdują się w grupie szczególnego wsparcia. W ramach prowadzonej kampanii #SiDLYWspieraLekarzy, spółka chce pomóc lekarzom w opiece nad ich bliskimi. Spółka przeznaczyła na ten cel 50 urządzeń i zasoby ratowników w telecentrum. ?Przez okres 4 miesięcy obejmiemy bezpłatnie całodobową teleopieką członka rodziny lekarza, który zgłosi się do kampanii. ?? mówi Edyta Kocyk, Założycielka i Prezes Zarządu SiDLY.

System teleopieki skutecznie zwiększa również możliwości opieki medycznej poza szpitalem, monitorując zdalnie parametry życiowe osób przebywających w środowisku domowym. Kampania #SiDLYWspieraLekarzy zakłada otoczenie wsparciem rodziny lekarzy, których praca nie pozwala na stałe utrzymywanie kontaktów z najbliższymi.

?Z informacji, jakie mam od lekarzy- bardzo często obawa przed zagrożeniem zakażenia członka rodziny jest tak ogromna, że strach i bezsilność towarzyszą im na co dzień. Akcja #SiDLYWspieraLekarzy organizowana jest właśnie z myślą o najbliższych osobach lekarzy dzielnie walczących z COVID-19?? mówi Edyta Kocyk, Założycielka i Prezes Zarządu SiDLY.

 

Zachęcamy lekarzy do zgłaszania się do programu #SiDLYWspieraLekarzy i zapoznania się z regulaminem na www.sidly-care.eu

Zgłoszenia należy nadsyłać od 24.03.2020 do wyczerpania puli 50 urządzeń medycznych na adres magdalena.swiatkowska@sidly.org bądź telefonicznie +48 665 566 068 ? podając swój nr PWZ.

Teleopieka SiDLY

Podziel się akcją z innymi!
Dołącz do akcji #SiDLYWspieraLekarzy organizowanej właśnie z myślą o najbliższych osobach lekarzy, dzielnie walczących z COVID-19.
Regulamin akcji: Regulamin

Pomagamy tak, jak umiemy.
Zespół SiDLY

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.