Junior Key Account Manager

Będziesz odpowiedzialny za kontakt telefoniczny z klientami i przyszłymi klientami firmy. Będziesz szukał nowych nabywców usług, badał ich opinie oraz potrzeby. Będziesz odbierał połączenia przychodzące, zajmiesz się odpowiadaniem na pytania klientów, będziesz odpowiedzialny za tworzenie pozytywnego wizerunku firmy. Szukamy osoby, którą cechuje wysoka kultura osobista, komunikatywność, cierpliwość i odporność na stres.  Jeśli praca z klientami „na słuchawce” nie jest Ci obca, obsługujesz komputer to praca na stanowisku Junior Key Account Manager (JKAM) jest dla Ciebie.

Z kim nam się dobrze współpracuje?

Pracowitość, zaangażowanie i zorientowanie na cel są dla nas głównymi zasadami, jakimi kierujemy się w codziennej pracy. Dużo oczekujemy od siebie, ale również adekwatnie wynagradzamy. Cenimy współpracę z ludźmi:
 • zdeterminowanymi do osiągnięcia celów,
 • proaktywnymi – w spółce wdrażamy metodę SAFe opartą szczególnie na inicjatywach oddolnych,
 • zaangażowanymi i pracowitymi.
Zależy nam również na tym, abyś rozumiał proces sprzedaży produktów technologicznych. W zamian za zaangażowanie oferujemy:
 • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia za sprzedaż + premia za wyniki spółki.
 • możliwość rozwoju ścieżki kariery w firmie;
 • telefon, samochód i komputer służbowy;
 • pracę w innowacyjnym projekcie;
 • pakiet szkoleń dot. modelu sprzedaży i rynku;
 • innowacyjne benefity sprzedażowe np. pakiet teleopieki dla Ciebie// Twojej rodziny.
 • Okres próbny: 6 miesięcy
 • Forma zatrudnienia: B2B lub UoP
footer_menu
footer_programy_fundusze
Sidly Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Promocja zagraniczna multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej Sidly Care”
Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności i rozpoznawalności Sidly Sp z o.o. oraz jej innowacyjnego produktu SiDLY Care – multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej w formach promocji dotyczących imprez targowych określonych w Programie promocji branży sprzętu medycznego.
Wartość projektu: 1 162 350,00 zł
Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 756 000,00 zł
Okres realizacji projektu: 14.03.2017 – 31.12.2019r.

Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pn. ‚Sidly Safe’.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 2,0 mln zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020, Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych, Poddziałanie 1.3.1:
Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa.
Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pod nazwą „Opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca”.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 3 364 840 zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, 1.2. Działalność badawczo- rozwojowa przedsiębiorstw.
Cele projektu – opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca Wyniki badań projektu zostaną wdrożone w działalności Spółki, a opracowany w ramach projektu system wykrywania zaburzeń pracy serca zostanie wprowadzony do oferty Spółki obok obecnego produktu.
wartość projektu – 3 364 840,00 zł
wkład Funduszy Europejskich – 2 493 088,00 zł
Strona współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 3.3 „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”