Innovation Thailand Week 2018, Bangkok

SiDLY uczestnikiem Konferencji i wystawy ?Innovation Thailand Week 2018? w Bangkoku.

na zdjęciu (od lewej) Emilian Suchecki, Ambasador Waldemar Dubaniowski, Rafał Ligęziński

Na zaproszenie Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Tajlandii, W dniach 3-7 października delegacja SiDLY wzięła aktywny udział w targach  Innovation Thailand Week 2018.

Narodowa Agencja Innowacyjności już po raz czwarty zorganizowała  ?Innovation Thailand Week 2018? ? konferencję i wystawę, podczas której sektory związane z rozwojem innowacji mają możliwość integracji.  Zespół SiDLY reprezentowany przez Rafała Ligezińskiego i Emiliana Sucheckiego, pojawił się w Bangkoku jako jeden z dwóch start-upów z Polski!

Wydarzenie miało na celu  nawiązanie współpracy pomiędzy przedstawicielami z zakresu m.in. badań i rozwoju i komercjalizacji. Poprzez skoncentrowanie w jednym miejscu  najbardziej wpływowych przedsiębiorstw regionu,  mieliśmy możliwość podzielenia się innowacyjnym  rozwiązaniem firmy SiDLY ? pionierskim systemem opartym na opasce telemedycznej, służącym teleopiece. Możliwość uczestnictwa w targach jako wystawcy, przedstawiciela polskiej sceny technologicznej, dało nam szansę na nawiązanie nowych kontaktów partnerskich.

Patronat nad wydarzeniem objęło Tajskie Ministerstwo Nauki i Technologii. Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania Ambasadzie Polskiej w Tajlandii za zaproszenie i wsparcie w organizacji pobytu.

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.