Step2Health nowym dystrybutorem SiDLY!

Step2Health oficjalnym dystrybutorem!

Opaski telemedyczne SiDLY – Step2Health oficjalnym dystrybutorem dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa życia naszych klientów!

Szanowni Państwo,
jako jedna z najlepiej prosperujących firm telemedycznych na rynku wierzymy, że wysoka jakość naszych polskich produktów i ciągły rozwój pozwoli nam realizować cele, które przed sobą postawiliśmy.

Jednym z nich jest docieranie z naszymi produktami do coraz to nowych miejsc na świecie i w Polsce. Dostarczając nowoczesne rozwiązania telemedyczne, pragniemy przyczynić się do zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa życia naszych klientów. Posiadamy licznych dystrybutorów w Polsce i na całym świecie m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, w Norwegii, do których niedawno dołączył specjalistyczny sklep Step2Health.

Step2Health jest pierwszym w Polsce sklepem internetowym, który specjalizuje się w sprzedaży urządzeń mobilnych w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się branży mHealth. Wartości, którymi kieruje się system zdrowia mobilnego wskazują, jak istotna w życiu każdego człowieka jest rodzina, zdrowie, świadomość poczucia bezpieczeństwa i zdalnej opieki.

Step2Health nowym dystrybutorem SiDLY!

Źródło: Step2Health

Do szerokiego wachlarza oferowanych produktów – z takich kategorii jak: kontrola zdrowia, monitory aktywności, zdrowy dom – dołączyły opaski telemedyczne SiDLY. Step2Health dostrzega rosnącą na rynku potrzebę działań profilaktycznych i promocji zdrowia, wykonywanych za pomocą mobilnych urządzeń medycznych.

Jesteśmy pełni optymizmu, że opaski telemedyczne SiDLY, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem w Polsce i za granicą, zostaną docenione również przez klientów sklepu Step2Health.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.step2health.pl

Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane podmioty:

Tel. +48 725 144 720 – michal.pizon@sidly.org – Michał Pizon – Współzałożyciel SiDLY
Tel. +48 887 770 682 – agnieszka.staskiewicz@sidly.org – Agnieszka Staśkiewicz – Account Manager

 

Leave a Comment

footer_menu_en
footer_programy_fundusze_en
Sidly Ltd. implements a project co-financed from European Funds “Foreign promotion of the Sidly Care multisensory device for remote medical care”
The aim of the project is to increase the competitiveness and visibility of Sidly Ltd. and its innovative product SiDLY Care – a multisensory device for remote medical care in the forms of promotion related to market events specified in the Program for the promotion of the medical equipment industry.
Project value:1 162 350,00 PLN
Co-financing from the European Union: 756 000,00 PLN
Project implementation period: 14.03.2017 – 31.12.2019r

Project goals – to develop a telemedicine prototype system for continuous heart rate monitoring
Project research results will be implemented in the Company’s operations, and the cardiac dysfunction detection system, developed as part of the project, will be introduced to the Company’s offer next to the current product.
project value: – 3 364 840,00 PLN
contribution of European Funds : – – 2 493 088,00 PLN

Website co-financed from the European Regional Development Fund under the Intelligent Development Operational Program 2014-2020, Measure 3.3 “Support for the promotion and internationalization of innovative enterprises”