Edyta Kocyk jako prelegent na Uniwersytecie w Stanford

Z przyjemnością informujemy o sukcesie Edyty Kocyk, CEO naszej firmy, która jako jedyna Polka miała możliwość uczestniczyć w prestiżowej konferencji ?Health Technology Forum? zorganizowanej na Uniwersytecie w Stanford.

W swojej prezentacji Edyta zwróciła szczególna uwagę na rolę kobiet w rozwoju sektora health. Wystąpienie to zainicjowało współpracę firmy SiDLY z Uniwersytetem w Stanford, a samo zaproszenie stanowi potwierdzenie, że nasza firma spotyka się z  coraz większym zainteresowaniem na rynku międzynarodowym.

Zarazem warto podkreślić, że wyjazd do Stanów to nagroda w konkursie organizowanym przez Organizację Sukces Pisany Szminką, która nagrodziła Edytę Kocyk w kategoriach Debiut Roku oraz Kobieta w Nowych Technologiach. Jest to pierwszy ogólnopolski i jedyny biznesowy konkurs, który ma na celu wspieranie przedsiębiorczych kobiet. Bizneswoman Roku to pierwszy ogólnopolski i jedyny stricte biznesowy konkurs dla przedsiębiorczych kobiet, w którym od siedmiu lat honorowane i doceniane są kobiety realizujące ambitne projekty zawodowe. Więcej na www.bizneswomanroku.pl

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.