Edyta Kocyk – gościem audycji radiowej czwórki!

Gościem audycji „Na bogato” na antenie radiowej czwórki była Prezes SiDLY, Edyta Kocyk, która opowiedziała o tym jak wpadła na pomysł stworzenia opaski SiDLY CARE oraz jak wyglądała droga do jego realizacji.

SiDLY CARE to urządzenie medyczne dzięki, któremu użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie, a ich opiekunowie są spokojniejsi o los swoich najbliższych. W sytuacji zagrożenia otrzymamy bezpośrednio na nasz telefon SMS informujący o upadku bądź wzywaniu pomocy (SOS ). Ponadto za pośrednictwem technologi GSM i GPRS opaska znajdująca się na nadgarstku bliskiej nam osoby wyśle komunikaty zawierające lokalizację osoby. Co równie ważne SiDLY CARE to nie żaden tam gadżet, tylko pełnowartościowe, certyfikowane urządzenie medyczne klasy 2a, to znaczy każdy jego element przeszedł kilkuetapowe testy laboratoryjne, na przykład w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej oraz spełnienia 21 europejskich norm medycznych, a sama dokumentacja pochłonęła 25 segregatorów. Opaska podaje również informacje o zmianach temperatury jak i pulsu i to całkowicie na odległość – na telefon bądź komputer.

Pełną wersje nagrania znajdziecie tutaj: http://www.polskieradio.pl/10/3949/Artykul/1594750,Na-bogato-14032016-1901.

A jeśli chcesz wiedzieć jak opaska SiDLY może zadbać o bezpieczeństwo Twoich najbliższych, zapraszamy na stronę:  http://sidly-care.eu/pl/.

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.