Dlaczego warto poznać system teleopieki?

Szanowni Państwo, za nami kolejne spotkanie informacyjno ? edukacyjne, podczas którego zapoznaliśmy Uczestników z pojęciem teleopieki. Przedstawiliśmy główne założenia i cele świadczenia zdalnej usługi opiekuńczej przy pomocy opaski telemedycznej. Zaprezentowaliśmy najważniejsze korzyści ? zarówno dla użytkownika opaski, jak i dla jednostki opiekuńczej ? wynikające z funkcjonowania systemu teleopieki. Dodatkowo, Uczestnicy otrzymali informacje, kto może skorzystać z potencjału, jakie daje forma zdalnej opieki. Przedstawiliśmy najważniejsze powody, dla których warto poznać system teleopieki.

Celem przeprowadzonego szkolenia edukacyjnego było zwiększenie świadomości Uczestników na temat istniejącej formy wsparcia, jaka oferowana jest w ramach polityki senioralnej. Obecność mieszkańców miasta i gminy była niezwykle istotna, ponieważ to właśnie do tej grupy odbiorców kierowany jest system teleopieki. Ogromną zaletą dla słuchaczy była możliwość osobistego wysłuchania prezentowanych treści, a tym samym zdobycia dodatkowej wiedzy.

Sposobność pozyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania oraz okazja do zapoznania się z opaską telemedyczną sprawiły, że Uczestnicy spotkania otrzymali niezbędne informacje, które wcześniej były dla nich niezrozumiałe i zawiłe. Dokładamy wszelkich starań, by spotkania prowadzone były w sposób profesjonalny i przejrzysty dla wszystkich odbiorców.

Zapewniamy, że organizowane szkolenia informacyjno – edukacyjne są całkowicie bezpłatne. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości osobistego wysłuchania i poznania systemu teleopieki, który:

  • umożliwia udzielenie natychmiastowej pomocy w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia,
  • zapewnia stałe poczucie bezpieczeństwa i swobodę funkcjonowania,
  • minimalizuje ryzyko wystąpienia skutków niespodziewanych zdarzeń.

teleopieka sidly

Źródło: SiLDY

Zapraszamy do kontaktu wszystkie Samorządy oraz inne Podmioty, które zainteresowane są promowaniem rozwiązań dot. zdrowia i polityki społecznej:

+48 887 770 682, e-mail: agnieszka.staskiewicz@sidly.org

Leave a Comment

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.