Aplikacja mobilna SiDLY Care – od teraz także na iOS

Użytkownicy SiDLY korzystający z opaski mogą przeglądać dane zbierane przez urządzenie na platformie telemedycznej. Osoby korzystające z telefonów z systemem operacyjnym Android mogły skorzystać także z dedykowanej aplikacji mobilnej SiDLY Care. Od teraz aplikacja dostępna jest także na system iOS dla użytkowników telefonów iPhone.


Aplikacja na iOS

Dostosowanie systemu do potrzeb użytkownika od zawsze było nadrzędnym celem SiDLY. W ciągu ostatnich tygodni trwały prace nad ułatwieniem mobilnego dostępu do danych dla osób korzystających z telefonów z systemem iOS. Od teraz każdy posiadacz iPhone może bezpłatnie pobrać aplikację z App Store i za jej pomocą przeglądać dane gromadzone przez opaskę.

Funkcjonalności aplikacji

Aplikacja pozwala w wygodny sposób przeglądać dane zbierane przez opaskę. Wystarczy jedno kliknięcie, by mieć dostęp do kompletu informacji. Użytkownik znajdzie w aplikacji m. in. dane:

  • puls,
  • krokomierz,
  • barometr,
  • historia alertów SOS,
  • historia upadków zarejestrowanych przez opaskę,
  • historia przekroczenia stref alarmowych.

Aplikacja pozwala na określenie zakresu dat, dla którego chcemy przeglądać dane. Użytkownik może samodzielnie włączyć powiadomienia typu „push” w aplikacji. Powiadomienia zostaną wyświetlone np. gdy opaska zostanie naładowana, rozładuje się lub zostanie zdjęta z ręki.

Gdzie pobrać aplikację?

Aplikacja SiDLY Care dostępna jest bezpłatnie do pobrania w App Store (dla użytkowników telefonów iPhone) oraz Google Play (dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Android). Aby zalogować się do systemu należy wprowadzić adres email i indywidualne hasło identyczne jak hasło do platformy telemedycznej.

Dołącz do grona użytkowników SiDLY

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o systemie i korzyściach wynikających z teleopieki, zapraszamy do kontaktu.

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.
footer_programy_fundusze
Sidly Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Promocja zagraniczna multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej Sidly Care”
Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności i rozpoznawalności Sidly Sp z o.o. oraz jej innowacyjnego produktu SiDLY Care – multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej w formach promocji dotyczących imprez targowych określonych w Programie promocji branży sprzętu medycznego.
Wartość projektu: 1 162 350,00 zł
Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 756 000,00 zł
Okres realizacji projektu: 14.03.2017 – 31.12.2019r.

Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pn. ‚Sidly Safe’.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 2,0 mln zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020, Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych, Poddziałanie 1.3.1:
Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa.
Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pod nazwą „Opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca”.
Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 3 364 840 zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, 1.2. Działalność badawczo- rozwojowa przedsiębiorstw.
Cele projektu – opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca Wyniki badań projektu zostaną wdrożone w działalności Spółki, a opracowany w ramach projektu system wykrywania zaburzeń pracy serca zostanie wprowadzony do oferty Spółki obok obecnego produktu.
wartość projektu – 3 364 840,00 zł
wkład Funduszy Europejskich – 2 493 088,00 zł
Strona współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 3.3 „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”