Aplikacja mobilna SiDLY Care ? od teraz także na iOS

Użytkownicy SiDLY korzystający z opaski mogą przeglądać dane zbierane przez urządzenie na platformie telemedycznej. Osoby korzystające z telefonów z systemem operacyjnym Android mogły skorzystać także z dedykowanej aplikacji mobilnej SiDLY Care. Od teraz aplikacja dostępna jest także na system iOS dla użytkowników telefonów iPhone.


Aplikacja na iOS

Dostosowanie systemu do potrzeb użytkownika od zawsze było nadrzędnym celem SiDLY. W ciągu ostatnich tygodni trwały prace nad ułatwieniem mobilnego dostępu do danych dla osób korzystających z telefonów z systemem iOS. Od teraz każdy posiadacz iPhone może bezpłatnie pobrać aplikację z App Store i za jej pomocą przeglądać dane gromadzone przez opaskę.

Funkcjonalności aplikacji

Aplikacja pozwala w wygodny sposób przeglądać dane zbierane przez opaskę. Wystarczy jedno kliknięcie, by mieć dostęp do kompletu informacji. Użytkownik znajdzie w aplikacji m. in. dane:

  • puls,
  • krokomierz,
  • barometr,
  • historia alertów SOS,
  • historia upadków zarejestrowanych przez opaskę,
  • historia przekroczenia stref alarmowych.

Aplikacja pozwala na określenie zakresu dat, dla którego chcemy przeglądać dane. Użytkownik może samodzielnie włączyć powiadomienia typu ?push? w aplikacji. Powiadomienia zostaną wyświetlone np. gdy opaska zostanie naładowana, rozładuje się lub zostanie zdjęta z ręki.

Gdzie pobrać aplikację?

Aplikacja SiDLY Care dostępna jest bezpłatnie do pobrania w App Store (dla użytkowników telefonów iPhone) oraz Google Play (dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Android). Aby zalogować się do systemu należy wprowadzić adres email i indywidualne hasło identyczne jak hasło do platformy telemedycznej.

Dołącz do grona użytkowników SiDLY

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o systemie i korzyściach wynikających z teleopieki, zapraszamy do kontaktu.

Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.