Akademia Teleopieki SiDLY

Podsumowanie roku działania Telecentrum Medycznego SiDLY - skuteczność usługi teleopieki w praktyce

“Teleopieka będzie fundamentem udzielania świadczeń” – zapowiedział podczas konferencji 30.11.2022 minister zdrowia Adam Niedzielski.

W SiDLY od dawna o tym wiemy i dlatego od prawie 9 lat budujemy jakość tego sektora w Polsce i na świecie. Stworzyliśmy produkt oraz oprogramowanie od początku inwestując w jego rozwój. SiDLY zostało wyróżnione w raporcie „IoT w Polskiej Gospodarce” przygotowanym przez Ministerstwo Cyfryzacji.

System teleopieki SiDLY łączy zaawansowane rozwiązania techniczne z prostotą użytkowania. Korzyści naszego rozwiązania wynikają z połączenia najnowszej technologii urządzenia z poczuciem bezpieczeństwa użytkownika.

Podstawą systemu teleopieki SiDLY są opaski telemedyczne. Zawarliśmy w nich rozbudowany i przemyślany system przydatnych funkcji z myślą o prostocie użytkowania. Dla użytkownika opaska telemedyczna jest jedynym urządzeniem niezbędnym do korzystania z systemu teleopieki SiDLY. Umieszczona w opasce karta SIM umożliwia łączność i przesyłanie sygnałów alarmowych.

Edyta Kocyk

Prezes Zarządu & Założycielka SiDLY Sp. z o.o.

W SiDLY dyskusję zamieniamy w rozwój i o tym chcemy z Państwem porozmawiać. Zapraszam na webinar: 06.12.2022r. o godz 14:00. Będzie mi bardzo miło jeśli włączą się Państwo w dyskusję i omówimy wspólne działania w kierunku rozwoju sektora teleopieki.

Podczas spotkania przedstawię potencjał teleopieki i teleopaski SiDLY na podstawie raportu z działalności firmy za 2022r. Zobaczą Państwo z jakimi wyzwaniami starzejącego społeczeństwa nasza usługa radzi sobie najlepiej. Na podstawie danych użytkowników, Telecentrum Alarmowe SiDLY opracowuje raporty, dzięki którym pozyskujemy wartościowe dane analityczne, wykorzystywane do dalszego rozwoju biznesowego.

Dostępne terminy:

Piątek, 09.12.2022
start 10:00
Podsumowanie roku działania Telecentrum Medycznego SiDLY - skuteczność usługi teleopieki w praktyce
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych
Zobacz jak system SiDLY wspiera opiekę nad osobami starszymi w jednostkach samorządowych i opiekuńczych.
Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.