Zamów bezpłatny katalog!

Pozostawienie danych kontaktowych pozwoli nam na przesłanie katalogu. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych można znaleźć tutaj [link do Polityki prywatności serwisów Sidly][link do Polityki prywatności serwisów Sidly]


Projekt NCBR
Projekt współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Ścieżka dla Mazowsza
Cel projektu: Opracowanie inteligentnego systemu telemedycznego z funkcją predykcji upadków
Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi: 7 955 250,00 zł
Dofinansowanie przyznane przez Centrum wynosi: 5 914 625,00 zł
Sidly
Product

Siła teleopieki

Opaski telemedyczne SiDLY

Edyta Kocyk

„Nigdy nie planowałam, że w przyszłości będę kreować rynek teleopieki. Doświadczenie życiowe, z jakim musiałam zetknąć się kilka lat temu sprawiło, że znalazłam w sobie siłę do tego, by stworzyć jeden z najbardziej innowacyjnych produktów teleopieki w Europie, który pomoże nie tylko najbliższej mi osobie, ale i innym osobom borykającym się z problemami zdrowotnymi. To właśnie dla Was realizujemy projekty, które mają pomóc w codziennym funkcjonowaniu.”

 

Edyta Kocyk, Założycielka i Prezes Zarządu

SiDLY to polski producent profesjonalnego urządzenia medycznego w formie opaski na nadgarstek.
Stworzyliśmy produkt, oraz oprogramowanie od początku inwestując nieustannie w jego rozwój.


SiDLY zostało wyróżnione w raporcie „IoT w Polskiej Gospodarce” przygotowanym przez Ministerstwo Cyfryzacji. Pobierz pełny raport

Pionierski system telemedyczny

Rozwój technologii

Europejska myśl techniczna

Usługa świadczona przez ratowników 24h.

Jednostki opiekuńcze

System teleopieki SiDLY w jednostkach opiekuńczych podnosi jakość świadczonych usług przez jednostkę, zwiększa poczucie bezpieczeństwa podopiecznych oraz optymalizuje pracę opiekunów. Dzięki automatyzacji pomiarów medycznych oraz funkcjom detekcji upadku system sam informuje opiekuna o konieczności podjęcia reakcji. Przycisk SOS dodatkowo wzmacnia bezpieczeństwo użytkownika opaski teleopieki. Szybka reakcja na sytuacje alarmowe (sos, upadek), zapobieganie nieświadomym oddaleniom podopiecznych z ośrodka, przypominanie o zażyciu leków czy lokalizowanie użytkownika opaski to tylko niektóre z korzyści. System teleopieki SIDLY pozwala rozszerzyć usługi o usługi teleopiekuńcze, a tym samym zwiększa konkurencyjność ośrodka.

Dzięki funkcjonalnościom systemu SiDLY pielęgniarka i lekarz są w stanie szybciej zareagować i w dużej części zapobiec sytuacjom zagrażającym zdrowiu w obszarze kardiologicznym.

Małgorzata Słomian
Dyrektor Domu Pomocy Społecznej SYRENA
W mieszkaniu Seniorki, po zainstalowaniu nowej kuchenki gazowej doszło do rozszczelnienia się instalacji gazowej i ulatniania gazu. Zainstalowany w domu system teleopieki SiDLY natychmiast zarejestrował zbyt wysokie stężenie gazu i zapoczątkował alarm gazowy.

Anna Pilecka – Sawczuk, zastępca kierownika
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ustce
Dzięki systemowi SiDLY Care zaobserwowane zostały oszczędności finansowe, wynikające z możliwości skrócenia czasu obchodów pielęgniarek, automatycznemu gromadzeniu danych medycznych oraz szybkiej reakcji na sytuacje alarmowe. Urządzenie jest bardzo dobrym narzędziem do opieki również środowiskowej.

Dom Pomocy Społecznej – Województwo mazowieckie
Od początku współpraca układa się bardzo dobrze, oferowany produkt – Opaska SiDLY One spełnia wszystkie wymagania. Urządzenie jest bardzo proste w użyciu i intuicyjne, dzięki czemu seniorzy nie mają żadnego problemu ze swobodnym korzystaniem z opaski. Z rozmów z Seniorami posiadającymi zagrożenia życia wystarczy wcisnąć jeden przycisk.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodziny – Województwo świętokrzyskie

Zwiększ atrakcyjność Twojej placówki.

Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z możliwościami zastosowania projektu w Twojej jednostce.

Mateusz Fedorowicz
Dyrektor ds. Rozwoju Teleopieki w jednostkach opiekuńczych
mateusz.fedorowicz@sidly.org
+48 603 441 507

Zamów kontakt

Szpitale

Panująca pandemia COVID-19 przeciąża szpitale. Dotyczy to zarówno oddziałów zakaźnych i szpitali jednoimiennych, jak i - pośrednio, poprzez przesuwanie zasobów, zmiany organizacji - wszystkich innych oddziałów szpitalnych. Natychmiastowo dostępnym dla wszystkich szpitali sposobem na ograniczenie w pewnym stopniu niekontrolowanego napływu pacjentów oraz zapewnienie efektywnej pracy oddziałów jest zastosowanie systemu telemedycznego SiDLY, usprawniającego przepływ pacjentów.
System zwiększa bezpieczeństwo personelu medycznego, ograniczając zbędne kontakty z pacjentem przebywającym na oddziale, a w szczególności w izolatce, poprzez automatyczne i zdalne pomiary. W ten sposób zmniejsza również obciążenie lekarzy i pielęgniarek. Jednocześnie zapewnia wysoki standard bezpieczeństwa pacjenta, uruchamiając alarm w przypadku pogorszenia jego stanu lub samowolnego poruszania się poza wyznaczonym obszarem i, co za tym idzie uruchamia dwustronną komunikację głosową bezpośrednio z opaski. Zastępuje też wykorzystanie części szpitalnego sprzętu pomiarowego i ogranicza zużycie jednorazowego sprzętu ochrony osobistej.

Dzięki funkcjonalnościom systemu SiDLY pielęgniarka i lekarz są w stanie szybciej zareagować i w dużej części zapobiec sytuacjom zagrażającym zdrowiu w obszarze kardiologicznym.

Ordynator szpitala wojewódzkiego.
Rozwiązanie SiDLY optymalizuje procedury związane z ciągłym monitorowaniem podstawowych parametrów życiowych pacjentów w naszym szpitalu.

Dr n. med. Emilian Snarski, lekarz specjalista hematolog, specjalista chorób wewnętrznych, Warszawski Uniwersytet Medyczny
Urządzenie jest proste w obsłudze, a dzięki przesyłowi pomiarów na platformę personel może mieć swobodny dostęp do wszystkich danych w każdym miejscu i czasie. Znacznie ułatwia to pracę jednostki medycznej.

Dr n. med. Jacek Bil, specjalista kardiolog

Zabezpiecz ciągłość działania procedur medycznych.

Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z możliwościami zastosowania projektu w Twojej jednostce.

Michał Pizon
Założyciel
michal.pizon@sidly.org
+48 725 144 720

zamów kontakt

Samorządy

Usprawnienie realizacji strategii opieki senioralnej, podniesienie jakości usług społecznych w samorządzie, zwiększenie atrakcyjności i innowacyjności polityki społecznej – to tylko niektóre z korzyści wynikające z wdrożenia systemu teleopieki wraz z opaskami monitorującymi. Wdrożenie technologii teleopieki SiDLY w samorządach zwiększa atrakcyjność jednostek, jako miejsc zamieszkania dla osób niesamodzielnych, niepełnosprawnych, seniorów oraz wymagających stałego monitorowania.

Opaski teleopieki SiDLY umożliwiają pozostanie w swoim środowisku seniorom, osobom mieszkającym samotnie i wymagającym wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, bez konieczności przeprowadzenia się do placówki opiekuńczej. Samorządy korzystające z polskiej, innowacyjnej teleopieki SiDLY to jednostki przyjazne seniorom. Ponadto, możliwe jest zakupienie usługi monitoringu przez wyspecjalizowane centrum teleopieki, gdzie w systemie całodobowym odbywa się odbiór alertów z opaski telemedycznej i udzielenie odpowiedniego wsparcia (teleporada, kontakt z opiekunem, wezwanie odpowiednich służb ratunkowych).

W mieszkaniu Seniorki, po zainstalowaniu nowej kuchenki gazowej doszło do rozszczelnienia się instalacji gazowej i ulatniania gazu. Zainstalowany w domu system teleopieki SiDLY natychmiast zarejestrował zbyt wysokie stężenie gazu i zapoczątkował alarm gazowy.

Anna Pilecka – Sawczuk, zastępca kierownika
Usługi tzw. Teleopieki w ramach projektu Gmina Brok przyjazna Seniorom polegają na elektronicznym, całodobowym monitoringu i przyznawaniu natychmiastowego, zindywidualizowanego wsparcia i pomocy w sytuacji zagrożenia życia, zdrowia i bezpieczeństwa dla podopiecznych Klubu Seniora w Broku oraz 5 osób objętych opieką w miejscu zamieszkania.

Marek Młyński – Burmistrz Gminy Brok
Wyniki wdrożenia są imponujące i motywujące do dalszego rozszerzenia współpracy. Opaski są efektywnie wykorzystywane w opiece nad seniorami, zaś system dzięki stałemu rozwojowi jest przejrzysty i bardzo pomocny dla opiekunów. Urządzenia są proste w użyciu, dzięki czemu nie sprawiają kłopotów ich użytkownikom.

Fundacja Gospodarcza Euro-Partner – Województwo świętokrzyskie
Dzięki funkcjonalności 30 opasek dostarczonych przez firmę SiDLY:
- znacznie poprawiono samopoczucie podopiecznych,
- zwiększyła się pewność i bezpieczeństwo Seniorów,
- urządzenie w razie nagłych przypadków znacznie zwiększy szybkość reagowania służb medycznych dzięki przyciskowi SOS.

Fundacja Rozwoju Gospodarki i Innowacji im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Województwo lubelskie

Porozmawiajmy o korzyściach!

Zadzwoń do nas i sprawdź możliwości sfinansowania wdrożenia systemu teleopieki w Twoim samorządzie.

Agnieszka Staśkiewicz
Dyrektor ds. Rozwoju Teleopieki w samorządach
agnieszka.staskiewicz@sidly.org
+48 887 770 682

zamów kontakt

Fundacje

Fundacja poprzez współpracę z zespołem SiDLY ułatwia dostęp do nowych technologii telemedycznych osobom i jednostkom, którym monitoring może pomóc usprawnić codzienne funkcjonowanie: seniorom, pacjentom. Fundacje na co dzień umożliwiają wiele wdrożeń opaski teleopieki SiDLY u osób potrzebujących. Promowanie idei teleopieki oraz wykorzystania technologii telemedycznych stanowi istotny cel rozwoju strategii e-zdrowia w Europie. Zapraszamy fundacje związane z realizacją polityki senioralnej, oraz zdrowotnej do zapoznania się z ofertą opasek monitorujących SiDLY i poznaniem możliwości systemu teleopieki SIDLY.

Wyniki wdrożenia są imponujące i motywujące do dalszego rozszerzenia współpracy. Opaski są efektywnie wykorzystywane w opiece nad seniorami, zaś system dzięki stałemu rozwojowi jest przejrzysty i bardzo pomocny dla opiekunów. Urządzenia są proste w użyciu, dzięki czemu nie sprawiają kłopotów ich użytkownikom.

Fundacja Gospodarcza Euro-Partner – Województwo świętokrzyskie
Opaskę SiDLY dostałam od córki, która często pracuje w delegacjach. Nie spodziewałam się, jak duże poczucie bezpieczeństwa zyskam dzięki temu urządzeniu.

Marianna Jaworska
seniorka
Dzięki funkcjonalności 30 opasek dostarczonych przez firmę SiDLY:
- znacznie poprawiono samopoczucie podopiecznych,
- zwiększyła się pewność i bezpieczeństwo Seniorów,
- urządzenie w razie nagłych przypadków znacznie zwiększy szybkość reagowania służb medycznych dzięki przyciskowi SOS.

Fundacja Rozwoju Gospodarki i Innowacji im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Województwo lubelskie
Usługi tzw. Teleopieki w ramach projektu Gmina Brok przyjazna Seniorom polegają na elektronicznym, całodobowym monitoringu i przyznawaniu natychmiastowego, zindywidualizowanego wsparcia i pomocy w sytuacji zagrożenia życia, zdrowia i bezpieczeństwa dla podopiecznych Klubu Seniora w Broku oraz 5 osób objętych opieką w miejscu zamieszkania.

Marek Młyński – Burmistrz Gminy Brok

Chcesz poznać więcej korzyści?

Zapraszamy do kontaktu z nami i poznania możliwości współpracy w zakresie rozwoju teleopieki.

Agnieszka Staśkiewicz
Dyrektor ds. Rozwoju Teleopieki w samorządach
agnieszka.staskiewicz@sidly.org
+48 887 770 682

zamów kontakt

Pracodawcy

Poprawa efektywności pracy, zwiększenie bezpieczeństwa pracownika, a co za tym idzie atrakcyjności miejsca pracy, to tylko niektóre z korzyści wynikających z zastosowania systemu teleopieki SiDLY w jednostkach. Opaski teleopieki SiDLY umożliwiają stały monitoring parametrów pracownika, szybszą reakcję na omdlenia czy upadki, niebezpieczne zwłaszcza wśród pracowników fizycznych, oraz dostarczają dane umożliwiające lepsze dostosowanie zadań do kondycji pracownika. Zebrane dane pozwolą pracodawcy nie tylko na podniesienie jakości i bezpieczeństwa pracy, lecz także pomogą w budowaniu strategii rozwoju miejsca pracy w przedsiębiorstwie. Ponadto coraz częściej pracodawcy decydują się na pakiety upominkowe teleopieki dla swoich pracowników w ramach oferty dedykowanej czy gratyfikacji pozafinansowej. Taki upominek to gest świadczący o trosce o zdrowie i samopoczucie pracowników, a także ich rodzin.

Dzięki opasce SiDLY czujemy się bezpieczniej wykonując swoje codzienne czynności. Mimo iż pracujemy na stanowiskach pojedynczych, czujemy się zaopiekowani i bezpieczni.

Łukasz Barański,
pracownik firmy produkcyjnej
Wyniki wdrożenia są imponujące i motywujące do dalszego rozszerzenia współpracy. Opaski są efektywnie wykorzystywane w opiece nad seniorami, zaś system dzięki stałemu rozwojowi jest przejrzysty i bardzo pomocny dla opiekunów. Urządzenia są proste w użyciu, dzięki czemu nie sprawiają kłopotów ich użytkownikom.

Fundacja Gospodarcza Euro-Partner – Województwo świętokrzyskie
Dzięki funkcjonalności 30 opasek dostarczonych przez firmę SiDLY:
- znacznie poprawiono samopoczucie podopiecznych,
- zwiększyła się pewność i bezpieczeństwo Seniorów,
- urządzenie w razie nagłych przypadków znacznie zwiększy szybkość reagowania służb medycznych dzięki przyciskowi SOS.

Fundacja Rozwoju Gospodarki i Innowacji im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Województwo lubelskie

Jak możemy Ci pomóc?

Jeżeli chcesz przygotować specjalne pakiety SiDLY dla pracowników lub wdrożyć system SiDLY do swojej jednostki - skontaktuj się z nami.

Michał Pizon
Założyciel
michal.pizon@sidly.org
+48 725 144 720

zamów kontakt

Klienci indywidualni

Dzięki naszemu rozwiązaniu rodzina użytkownika opaski (dziecka, seniora) może wykonywać codzienne obowiązki: pracować, studiować, być się w innym miejscu niż użytkownik opaski i jednocześnie opiekować się bliską osobą.
Usługa SiDLY to świadczona przez ratowników całodobowa usługa teleopieki składająca się z trzech współpracujących ze sobą elementów.:
A. Opaska telemedyczna dla użytkownika (dziecko, senior), która dokonuje pomiarów parametrów życiowych (tętno, saturacja, temperatura) i za pośrednictwem sieci GSM przesyła je do systemu. Wyposażona jest również w przycisk SOS pozwalający na wysłanie alarmów do telecentrum w sytuacjach zagrożenia. Jest to jedyna na polskim rynku opaska dla z potwierdzoną wysoką jakością produktu medycznego.
B. Działające całodobowo centrum teleopieki, które otrzymuje dokładne dane pomiarowe z opaski. Ratownicy w centrum reagują na wykryte w pomiarach nieprawidłowości, alarmy zgłaszane przez użytkownika opaski oraz sygnały z detektora upadku. Ratownicy, dysponując danymi z modułu GPS opaski oraz dwustronną łącznością głosową z użytkownikiem opaski, są w stanie skutecznie zorganizować akcję ratunkową bez udziału opiekuna.
C. Aplikacja dla opiekuna, która ma w sposób niezawodny podawać rodzinie poglądowe dane przedstawiające zbiorczo wyniki pomiarów, tak aby szybko mógł ocenić ogólny stan podopiecznego.
System SiDLY to jedyny na rynku polski system z opaską potwierdzoną jakością produktu medycznego. Jest to produkt Polski. Usługa świadczona jest przez ratowników w telecentrum, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu potrafią udzielić odpowiedniego wsparcia seniorom / użytkownikom opaski.

Opaskę SiDLY dostałam od córki, która często pracuje w delegacjach. Nie spodziewałam się, jak duże poczucie bezpieczeństwa zyskam dzięki temu urządzeniu.

Marianna Jaworska
seniorka
Dzięki funkcjonalności 30 opasek dostarczonych przez firmę SiDLY:
- znacznie poprawiono samopoczucie podopiecznych,
- zwiększyła się pewność i bezpieczeństwo Seniorów,
- urządzenie w razie nagłych przypadków znacznie zwiększy szybkość reagowania służb medycznych dzięki przyciskowi SOS.

Fundacja Rozwoju Gospodarki i Innowacji im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Województwo lubelskie
Dzięki opasce SiDLY czujemy się bezpieczniej wykonując swoje codzienne czynności. Mimo iż pracujemy na stanowiskach pojedynczych, czujemy się zaopiekowani i bezpieczni.

Łukasz Barański,
pracownik firmy produkcyjnej
Usługi tzw. Teleopieki w ramach projektu Gmina Brok przyjazna Seniorom polegają na elektronicznym, całodobowym monitoringu i przyznawaniu natychmiastowego, zindywidualizowanego wsparcia i pomocy w sytuacji zagrożenia życia, zdrowia i bezpieczeństwa dla podopiecznych Klubu Seniora w Broku oraz 5 osób objętych opieką w miejscu zamieszkania.

Marek Młyński – Burmistrz Gminy Brok

Chcesz poznać więcej korzyści?

Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z możliwościami zastosowania projektu w Twojej jednostce.

Danuta Pawlak
Dyrektor ds. Rozwoju Teleopieki
danuta.pawlak@sidly.org
+48 887 772 033

zamów kontakt

Funkcjonalność opasek telemedycznych SiDLY

Przycisk SOS oznaczony alfabetem Braille’a

natychmiastowe powiadomienie
o zagrożeniu życia, zdrowia
i bezpieczeństwa.

Detektor upadku

automatyczna informacja o wykryciu upadku przesyłana do opiekuna / Ratownika.
location

Lokalizacja GPS i aGPS użytkownika

identyfikacja obszaru przebywania w momencie naciśnięcia przycisku SOS lub upadku.
heart

Regularny pomiar tętna i temperatury skóry

informacje o wartościach tętna i temperatury skóry są przesyłane do opiekuna/ratownika.
system

Czujnik zdjęcia opaski

komunikat przesyłany do opiekuna / Ratownika w przypadku nie noszenia lub nieprawidłowego założenia opaski.
questions

Dwustronna komunikacja głosowa

nawiązywanie połączeń głosowych z poziomu opaski z opiekunem / Ratownikiem oraz możliwość dzwonienia na opaskę.
bell

Komunikaty głosowe

informowanie użytkownika o naciśnięciu przycisku SOS, wykryciu upadku, o konieczności zażycia leków oraz o uruchomieniu, naładowaniu i rozładowaniu opaski.
pills

Przypomnienie o zażyciu leków

komunikat przypominający o konieczności zażycia leków.
batery

Monitoring zużycia baterii

komunikat przypominający o konieczności naładowania opaski. Kontrolowanie aktualnego stanu baterii przez opiekuna lub Ratownika.
Logo Sidly

System telemedyczny

platforma teleopieki
+
aplikacja mobilna
+
opaski telemedyczne

Poznaj w 2 minuty jak działa system telemedyczny SiDLY.
Zadzwoń : +48 887 770 682

Do 4 sekund skróciliśmy czas podjęcia reakcji, zrealizowaliśmy ponad 200 akcji ratujących zdrowie.

Projekt realizowany w woj. wielkopolskim

Skarżąca się na duszności i problemy z oddychaniem Seniorka nacisnęła przycisk SOS na opasce telemedycznej. Opaska automatycznie wysłała sygnał alarmowy na platformę, który został zarejestrowany przez całodobowe centrum telemonitoringu.

Brak możliwości nabrania powietrza oraz ból przepony utrudniały prawidłowe oddychanie. Ratownik pilnie wezwał Zespół Ratownictwa Medycznego. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Projekt realizowany w woj. pomorskim

Uczestnik projektu, przebywając w łazience, upadł z wysokości 1,5m. Zdarzenie było tak niefortunne, że nastąpiło uderzenie klatką piersiową o wannę.

Detektor upadku, znajdujący się w opasce telemedycznej, wyzwolił funkcję lokalizacji i wysłał sygnał na platformę, co pozwoliło na natychmiastowe ustalenie obszaru przebywania Seniora i szybkie wezwanie służb ratunkowych.

heart

Projekt SOS dla Seniora realizowany w woj. lubelskim

Podopieczna projektu skarżyła się na złe samopoczucie i problemy z zaśnięciem.

Opaska telemedyczna SiDLY dokonała pomiaru tętna, w efekcie czego Ratownik w telecentrum zarejestrował zbyt wysokie parametry funkcji życiowych u Seniorki i zgodnie z obowiązującymi procedurami powiadomił Zespół Ratownictwa Medycznego. Podopieczna została przewieziona do szpitala.

zaufało nam

0
jednostek
0
użytkowników

wykonujemy

0
badań miesięcznie

Klienci SiDLY

Europa Europa
Aktualności
Lut 2021   Na bazie umowy podpisanej z firmą Gabos Software spółka SIDLY dostarczyła i wdrożyła […] Czytaj więcej >>
Lut 2021 Generali to jeden z największych ubezpieczycieli w kraju i na świecie. W Polsce firmie […] Czytaj więcej >>
Sty 2021 SiDLY nawiązało współpracę z największymi platformami benefitowymi w kraju – MyBenefit oraz Motivizer. Do […] Czytaj więcej >>

Partnerzy

Nagrody i wyróżnienia

Media o SiDLY

Sidly Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Promocja zagraniczna multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej Sidly Care”

Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności i rozpoznawalności Sidly Sp z o.o. oraz jej innowacyjnego produktu SiDLY Care – multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej w formach promocji dotyczących imprez targowych określonych w Programie promocji branży sprzętu medycznego.

Wartość projektu: 1 162 350,00 zł
Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 756 000,00 zł
Okres realizacji projektu: 14.03.2017 – 31.12.2019r.

Spółka Sidly realizuje Projekt B+R pn. ‚Sidly Safe’. Wartość realizowanego przez nas projektu wynosi 2,0 mln zł, a wkład z Funduszy Europejskich stanowi 75% tej kwoty. Projekt został zrealizowany między innymi ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020, Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych, Poddziałanie 1.3.1: Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa.

Cele projektu – opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca

Wyniki badań projektu zostaną wdrożone w działalności Spółki, a opracowany w ramach projektu system wykrywania zaburzeń pracy serca zostanie wprowadzony do oferty Spółki obok obecnego produktu.

wartość projektu – 3 364 840,00 zł
wkład Funduszy Europejskich – 2 493 088,00 zł

Strona współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 3.3 „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”